Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P - 30-40

T - 40-50

jeśli coś to powie to na czerwonych springach :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś ostatnio mamy chyba tendencję do praco-wstrętu :confused4:

Ja, Misiek, teraz Ty :confused4:

Ehhh....

no jak mial bym mozliowsc gdzie indziej isc do roboty to z chjecia bym zmienil :gwizdanie:
Opublikowano

no właśnie chrissik podawaj więcej info o swojej :wink4:

Opublikowano

P - 30-40

T - 40-50

jeśli coś to powie to na czerwonych springach :wink4:

Yyyy.... MTS-y mają czerwone springi :mysli: :mysli: :mysli:

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:21_________________________________________________

no właśnie chrissik podawaj więcej info o swojej :wink4:

Wymiary, preferencje... :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Coś ostatnio mamy chyba tendencję do praco-wstrętu :confused4:

Ja, Misiek, teraz Ty :confused4:

Ehhh....

no jak mial bym mozliowsc gdzie indziej isc do roboty to z chjecia bym zmienil :gwizdanie:

kłysek nie ma co się dołować... trzeba się rozglądać.. coś może wpadnie ciekawszego i wtedy swap :wink4:

Opublikowano

musiałbym wyrwać z zawiasu którąś to bym ci powiedział jaki producent :D

no właśnie chrissik podawaj więcej info o swojej :wink4:

Wymiary, preferencje... :kox: :kox: :kox: :kox:

nr. tefenu, gdzie mieszka itp., itd. :decayed:

Opublikowano

no właśnie chrissik podawaj więcej info o swojej :wink4:

hahahah :polew:

jak była to wszyscy sie czaili a teraz sie budzą :wink4:

moja też młoda 22 wiosny :cool1:

Opublikowano

no właśnie chrissik podawaj więcej info o swojej :wink4:

hahahah :polew:

jak była to wszyscy sie czaili a teraz sie budzą :wink4:

moja też młoda 22 wiosny :cool1:

Kto się czaił, kto się czaił, eeej....

Kto ją i Izę do swojego ciepłego "wnętrza" zaprosił? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

ta, żeś pogonił najpierw do sklepu :P a potem do auta i jak tu się czegoś więcej dowiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

ta, żeś pogonił najpierw do sklepu :P a potem do auta i jak tu się czegoś więcej dowiedzieć :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bartek, to w końcu jaką masz tę zawiechę? :mysli:

Opublikowano
:D no zgadza sie ugościłeś :good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:37_________________________________________________Kimi jaką ty masz tancerkę w podpisie jakąś japonkę :naughty:
Opublikowano

Kimi producenta ci nie powiem :embarrassed:

ale jest kurfa nisko i sztywno :rolleyes:

Opublikowano

:D no zgadza sie ugościłeś :good:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:37_________________________________________________Kimi jaką ty masz tancerkę w podpisie jakąś japonkę :naughty:

Fajna, nieee? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie wiem, czy to japonka, czy nie, ale bardzo mi się to spodobało, bo tak fajnie tańczy :kox:

Opublikowano

nie pykam siostry, tylko siostra przyniosla mi piwko:) zebum mogl pyknac

Opublikowano

Kimi producenta ci nie powiem :embarrassed:

ale jest kurfa nisko i sztywno :rolleyes:

No szkoda. Ale w sumie MTS-y mają po -40 na przodzie i tyle, więc u Ciebie faktycznie siedzi cuś innego.

Ale sam zakładałeś, czy już taką kupiłeś?

Opublikowano

z takim już kupiłem

Opublikowano

z takim już kupiłem

Aha, rozumiem.

No ja mam zamiar włożyć tego MTS-a.

Bo na Eibacha za 3 koła mnie nie stać :smutas:

Opublikowano

poszukaj samych springów używanych i tylko ewentualnie nowe amory

w dziale sprzedam Suli miał zawias od eSy na pogonienie

Opublikowano

poszukaj samych springów używanych i tylko ewentualnie nowe amory

w dziale sprzedam Suli miał zawias od eSy na pogonienie

Ten zestaw MTS-a ma dwa lata gwarancji i kosztuje 750 PLN, więc chyba zabawa w używane sprężyny będzie niezbyt się kalkulować.

[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 23:08_________________________________________________

Dobra, ja spadam do wyra, trzeba nabierać sił przed nowym tygodniem w pracy :disgust:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

bartek1605 a co sądzisz o zawiasie ori S-line 1be -20mm :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.