Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mojemu starem przegub poszedł pół oś mu aż wypadla na krzyżowaniu masakra

Ale w A4? Czy w jakimś innym aucie? :mysli:

Kimiasz a On ma BMW? nooo proszę :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do tylu sa 2 lozyska ale z przodu :gwizdanie:

Opublikowano

a zawiache jakiej firmy wkładacie oprócz lemfordera tańszą

co do zawiechy to zamiast Lemfordera tańszą to możesz wsadzić Lemfordera od TOM77.... czegoś innego nie ma sensu i szkoda kasy :cool1:

Opublikowano

w a4 stary teraz jeżdzi, ja pocinam nissanem

Opublikowano

ale mojemu starem przegub poszedł pół oś mu aż wypadla na krzyżowaniu masakra

Ale w A4? Czy w jakimś innym aucie? :mysli:

Kimiasz a On ma BMW? nooo proszę :cool1:

Nie wiem, ale nie napisał, że w JEGO aucie, tylko, że JEGO ojcu :angry:

A jego ojciec może mieć swoją/inną furę, nie?

Opublikowano

ta tylko mój stary sępi a tak wogóle lamforderek z 1000zł

Opublikowano

:hi: Koledzy da rade samemu wymienić łożysko na przodzie w moim :naughty:

łożysko sam wymienisz tylko pamiętaj, że to nie polonez ma czujniki ABS więc nie napierdalaj czymś ciężkim.... :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:47_________________________________________________

ale mojemu starem przegub poszedł pół oś mu aż wypadla na krzyżowaniu masakra

Ale w A4? Czy w jakimś innym aucie? :mysli:

Kimiasz a On ma BMW? nooo proszę :cool1:

Nie wiem, ale nie napisał, że w JEGO aucie, tylko, że JEGO ojcu :angry:

A jego ojciec może mieć swoją/inną furę, nie?

:buziak:

Opublikowano

lemy 1200 na allegro

Opublikowano

ale żeś to wytłuścił[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________byliscie może w niedziele na ofiar terroryzmu bywacie czasami

Opublikowano

lemy 1200 na allegro

taaa albo wyrób lamforderopodobny.... :gwizdanie:

Opublikowano

teraz to wszystko podrabiają

Opublikowano

Pontek Ty zawsze na nie jestes ja nie wiem....

Opublikowano

Pontek Ty zawsze na nie jestes ja nie wiem....

B4rt4s nie ma możliwości kupić całej zawiechy Lema za 1200 pln-ów :no: :no: :no: :no: :no:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________przerabiałem już ten temat :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

te maja wszystkie oznaczenia, maja tylko zeskrobane znaki audi. Mi odpowiadaja, jezdze rok i cisza

Opublikowano

a jakie inne firmy jeszcze zawieche robią

Opublikowano

Pontek Ty zawsze na nie jestes ja nie wiem....

B4rt4s ja tylko wyrażam swoje zdanie a że kolega kupił i okazało się, że to dobra podróbka to już inna bajka... od TOM77 ma na pewno w bardzo dobrej cenie i z pewnego źródła ale jak to mówią - wybór należy do Ciebie...

ps: kompletny przód do B7 u TOM77 kosztuje 2tysie

Opublikowano

te maja wszystkie oznaczenia, maja tylko zeskrobane znaki audi. Mi odpowiadaja, jezdze rok i cisza

ciekawe czemu mają zeskrobane :mysli: :mysli: :mysli: ja raz kupiłem łącznik stabilizatora - właśnie zeskrobany znak :wink4: i wy***ał się po miesiącu :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

ja na razie nie nazekam tfu tfu poczatki byly ciezkie bo jeden skrzypial ale facet od reki wymienil

Opublikowano

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.