Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi nic straconego może się w następną środę załapiesz :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanu - ma działać i koniec :drunk::wink4:

co jak co ale "torxik" był pierwsza klasa :) :>

Opublikowano

Kimi nic straconego może się w następną środę załapiesz :naughty:

Się zobaczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:38_________________________________________________

A tak z ciekawości - co Cię sprowadza na łódzkie? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

rano czy wieczorem zawsze się tu coś dzieje a u nas to ostatnio cisza i spokój :rolleyes:

Opublikowano

rano czy wieczorem zawsze się tu coś dzieje a u nas to ostatnio cisza i spokój :rolleyes:

To, co się "dzieje" na forum, to jest mały pikuś w porównaniu z tym, co się dzieje "na żywo" :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

rano czy wieczorem zawsze się tu coś dzieje a u nas to ostatnio cisza i spokój :rolleyes:

To, co się "dzieje" na forum, to jest mały pikuś w porównaniu z tym, co się dzieje "na żywo" :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi ty powinieneś w agencji reklamowej pracować :polew: :polew: tak nas tu zachwaliłeś w tej chwili :> :> :>

Opublikowano

:hi: z wieczora

może faktycznie trzeba pomyśleć o spocie nad jakąś wodą np.Sielpia :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________Seba ty nie rób focha tylko filmik :naughty: i pewnie będzie gites :good:

Opublikowano

rano czy wieczorem zawsze się tu coś dzieje a u nas to ostatnio cisza i spokój :rolleyes:

To, co się "dzieje" na forum, to jest mały pikuś w porównaniu z tym, co się dzieje "na żywo" :naughty: :naughty: :naughty:

Kimi ty powinieneś w agencji reklamowej pracować :polew: :polew: tak nas tu zachwaliłeś w tej chwili :> :> :>

No a nie mam racji? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Masz masz :good: :good:

chociaż nie bywam w innych miastach na spotach i nie wiem co dzieje się gdzie indziej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Masz masz :good: :good:

chociaż nie bywam w innych miastach na spotach i nie wiem co dzieje się gdzie indziej :gwizdanie: :gwizdanie:

W sumie, to ja też nie :D :D :D

Opublikowano

Kimi nic się nie chwalisz co tam, jak tam na północy :?: :?:

Dobrze ci tam - nie biją cię ani nic innego :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kimi nic się nie chwalisz co tam, jak tam na północy :?: :?:

Dobrze ci tam - nie biją cię ani nic innego :decayed: :decayed:

Jest spoko, naprawdę, tylko tak ujowo samemu ;(

Nawet piwa nie ma z kim się napić :confused4:

Opublikowano

chlopaki i jak sie zaopatrujecie na ogolniaka kto chetny :mysli:

Opublikowano

ten Ogólnopolski to w tym roku jakiś nie wypał :confused4:

Opublikowano

jak tylko będzie to lece :tongue4:

Opublikowano

Ja odpuszczam, odbiję sobie w marcu w BT :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

-gadalem przed sekunda z Grzeskiem z Bydgoszczy cena zlotu +/- 220 PLN miejsc jest 50 zeby dostac domki jak sie nie zalpiemy w tych 50 musimy brac namiot :kox:

Opublikowano

namiot to będzie jak się jakieś fajne "grzybiary" zabierze :kox:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:24_________________________________________________

ten Ogólnopolski to w tym roku jakiś nie wypał :confused4:

Pusiaczku nie kracz :tongue4:

Opublikowano

namiot to będzie jak się jakieś fajne "grzybiary" zabierze :kox:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:24_________________________________________________

ten Ogólnopolski to w tym roku jakiś nie wypał :confused4:

Pusiaczku nie kracz :tongue4:

Pusiaczku? :shocked: :shocked: :shocked:

:D :D :D :D

Opublikowano

tu nie ma co krakać to było widać po liście chętnych :cool1: [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:29_________________________________________________Pusiaczku dobre :bicz3: :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.