Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Azunia się wróciła :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobacz na google maps gdzie jest ulica spedycyjna to jest zeran a zobacz gdzie jest ulica romera to ja tam jestem

:( ku*** 15,7 km z buta jak bys myknal :tongue4: no trudno moze kiedy indziej wykorzystam twoje dobre serduszko :naughty:

Taki spacerek...

Ze cztery godzinki :D :D :D

zrzucil by nadwage :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 16:02_________________________________________________czytales Kimiasz co na tym ogolniaku sie dzialo ;(

a co się działo? :mysli:

Opublikowano

zobacz na google maps gdzie jest ulica spedycyjna to jest zeran a zobacz gdzie jest ulica romera to ja tam jestem

:( ku*** 15,7 km z buta jak bys myknal :tongue4: no trudno moze kiedy indziej wykorzystam twoje dobre serduszko :naughty:

Taki spacerek...

Ze cztery godzinki :D :D :D

zrzucil by nadwage :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 16:02_________________________________________________czytales Kimiasz co na tym ogolniaku sie dzialo ;(

a co się działo? :mysli:

poczytaj watek :cool1:
Opublikowano

a możesz zapodać?

Opublikowano

alez prosze bardzo cie uprzejemi kolego z B7 w sedanie po HURAGANIE KATRINA :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 16:38_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217870.0

Opublikowano
:buziak:
Opublikowano
:jerk: i teraz juz wiecie jak spedze reszte dnia :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 16:41_________________________________________________w kurteczke :decayed: przejrzalem foty od Tomka ile mam tam sweet foteczek jak zacieszam ryja :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

qr** gadaja ze tak zle na tym ogolniaku bylo, makaveli chyba zwinal sie z forum z tego wszystkiego, a ja tam ani na nude nie moge narzekac a te warunki no bez przesady nie byly zle co prawda przyczepy troche byly przesada ale pokoje oki ta lazienka naprawde mi nie przeszkadzala jedna, co do jedzenia bylo ok wiadomo nie jakies rarytasy ale dalo sie zjesc a jak mowili nam ze wiecej nie dostaniemy bo wyliczone to sie posmialismy przy stole

Opublikowano

A o co chodzi z tym makavelim w końcu?

Opublikowano

byl byl i sie zmyl :confused4:

Opublikowano

byl byl i sie zmyl :confused4:

Ale dlaczego?

Opublikowano

no bo on byl chyba tym organizatorem tego ogolniaka i wszyscy wrzucaja ze chhuj nie organizacja itd itd i chlopak zrezygnowal chyba z klubu,a ja nie wiem czy nie jest tak jak ktos tam pisal ze wlasciciele chcieli zarobic wiecej i zrobili dwie imprezy w jeden weekend czyli wesele i zlot bo oni dostali chyba domki ktore my mielismy miec

Opublikowano

no bo on byl chyba tym organizatorem tego ogolniaka i wszyscy wrzucaja ze chhuj nie organizacja itd itd i chlopak zrezygnowal chyba z klubu,a ja nie wiem czy nie jest tak jak ktos tam pisal ze wlasciciele chcieli zarobic wiecej i zrobili dwie imprezy w jeden weekend czyli wesele i zlot bo oni dostali chyba domki ktore my mielismy miec

Aha, no to wszystko jasne teraz.

Opublikowano

znaczy wiesz Kimi takie sa moje przypuszczenia nie moge stwierdzic tego na 100%

Opublikowano

znaczy wiesz Kimi takie sa moje przypuszczenia nie moge stwierdzic tego na 100%

Nie no, wiem. Ale z tego, co czytam na wątku o wrażeniach ze zlotu wynika, że faktycznie coś poszło nie po jego myśli .

Szkoda chłopaka :(

Opublikowano

niestety tak czasem bywa, albo ludzie nie dopisują albo ośrodek odwala numer... idzie opinia w net o ośrodku i kończy się zlotowanie tam... :przebiegly:

niepotrzebnie może ludzie na niego naskoczyli albo sam zrezygnował, bywa nie jego wina, że nie było tak jak miało być :disgust:

Opublikowano

Chriss jak droga na opoczno ? dalej most robia ? jutro musze jechac na kielce i nie wiem jak najlepiej :(

Opublikowano

gdzie są fotki Tomka ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no właśnie

Opublikowano

i przegrywamy juz ehh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.