Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Dwumas z AWX do AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chciałbym się dowiedzieć,czy cały kompletny dwumas z tarczą i dociskiem od B6 AWX podejdzie do mojego AHU.Mam założonego jednomasa i skrzynię DHL.

Opublikowano

a czemu chcesz zakladac dwumasa?

Opublikowano
  • Autor

a czemu chcesz zakladac dwumasa?

Lepiej się jeżdzi na dwumasie.Ty pewnie masz już koło dwumasowe w tym roczniku.Dosyć mocne drgania przenoszą mi się na budę przy przyspieszaniu.

Opublikowano

A nie szkoda kasy wywalać w błoto? Dwumas na pewno pomoże zamaskować prawdziwy problem i drgania znikną, ale to nie jest normalny objaw gdy auto drga podczas przyspieszania !

Przede wszystkim trzeba sprawdzić nastawnik w pompie wtryskowej, poduszki silnika, tarczę sprzęgła i docisk.

Ja mam jednomasę w ahu i nic mi nie drga podczas przyspieszania.

EDIT

A ty czasami nie masz już dwumasy ? Od któregoś numeru nadwozia w 97 była już dwumasa w ahu.

Opublikowano
  • Autor

A nie szkoda kasy wywalać w błoto? Dwumas na pewno pomoże zamaskować prawdziwy problem i drgania znikną, ale to nie jest normalny objaw gdy auto drga podczas przyspieszania !

Przede wszystkim trzeba sprawdzić nastawnik w pompie wtryskowej, poduszki silnika, tarczę sprzęgła i docisk.

Ja mam jednomasę w ahu i nic mi nie drga podczas przyspieszania.

EDIT

A ty czasami nie masz już dwumasy ? Od któregoś numeru nadwozia w 97 była już dwumasa w ahu.

Może masz i rację,że problem jest gdzie indziej.Auto nie zawsze ma te drgania i jednocześnie w tym samym czasie podczas przyśpieszania jest dużo słabsze i głośniejsze w kabinie.Tarczę sprzęgłową założyłem nowa przed zimą razem z dociskiem[sachs]

Poduszki silnika też nowe[corteco]Wstawiłem dodatkowe złącze elastyczne pod podłogą na wysokości lewarka biegów.Wiem że mam jednomasa bo sam zmieniałem sprzęgło,a od jakiego numeru win była zmiana na dwumasy to nie wiem.Mam auto dwa lata i problem ten sam cały czas.Muszę zmierzyć ciśnienie na cylindrach,bo korekcja czasami na trzecim dużo odbiega od reszty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.