Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Magiel, zbieżność, wahacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

po wymianie magla pojechalem na ustawienie zbieżności (komputerowe) i samochód zaczął ściągać w prawo. Pojechalem z reklamacja. Pan sprawdzil i okazalo sie, ze zbiezność jest źle ustawiona. Zapytalem zatem co moze byc powodem że traci zbieżność (oczywiście wykluczyl pomylke kolegi :naughty:)

Ustawil jeszcze raz i... dalej kicha. Przyjrzal sie dokladnie wszystkiemu i stwierdzil, ze jest luz na wahaczu (tuleja w dolnej cześci). Czy to rzeczywiscie moze byc powodem sciagania?

PS. Ciśnienie w oponach, zamiana opon bylo sprawdzane.

Opublikowano

Witam,

po wymianie magla pojechalem na ustawienie zbieżności (komputerowe) i samochód zaczął ściągać w prawo. Pojechalem z reklamacja. Pan sprawdzil i okazalo sie, ze zbiezność jest źle ustawiona. Zapytalem zatem co moze byc powodem że traci zbieżność (oczywiście wykluczyl pomylke kolegi :naughty:)

Ustawil jeszcze raz i... dalej kicha. Przyjrzal sie dokladnie wszystkiemu i stwierdzil, ze jest luz na wahaczu (tuleja w dolnej cześci). Czy to rzeczywiscie moze byc powodem sciagania?

PS. Ciśnienie w oponach, zamiana opon bylo sprawdzane.

oczywiście ze luz na wahaczu może być powodem tracenia zbieżności

Opublikowano
  • Autor

i trzeba pewnie caly wahacz wymienic?

Opublikowano

i trzeba pewnie caly wahacz wymienic?

dokładnie :wink4:

Opublikowano

i trzeba pewnie caly wahacz wymienic?

wymień jak najszybciej, bo wybije zaraz kolejne wahacze końcówki itd.

Opublikowano
  • Autor

ori czy TRW? co kupic?

Opublikowano

ori czy TRW? co kupic?

Lemfordera najlepiej, był montowany jako ori.

Opublikowano
  • Autor

ok, dzieki. Tak patrze w Etke, to jest chyba wahacz nośny?

Opublikowano

ok, dzieki. Tak patrze w Etke, to jest chyba wahacz nośny?

Pojedz na stacje diagnostyczne i sprawdz dokładnie całe zawieszenie, może coś się zaczyna kończyć to odrazu byś wymienił.

Opublikowano

no wlasnie bylem, podobno jest tylko luz na tym wahaczu, ale chce wiedziec jak on sie nazywa

Czy to jest taki:

http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przedni-dolny-l-p-audi-a4-b6-b7-i1544787027.html

jeżeli na dolnym to na pewno masz waśnie na tym luz.

Opublikowano
  • Autor

ok, dzieki. Wszystko jasne.

Opublikowano

ok, dzieki. Wszystko jasne.

napisz do Tom77

on ma dobre ceny.

Opublikowano

To jaki ten luz duży że aż zbieżność traci?

Opublikowano
  • Autor

To jaki ten luz duży że aż zbieżność traci?

Luz jest spory, ale nie tyle traci zbieżność co przeklamuje, zalezy jak sie tuleja ułoży.

Wahacze wymienione (okazało sie rownież ze przedni dolny tez trzeba bylo wymienić) i problem sciągania sie rozwiazal.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.