Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki wzmacniacz do tuby?


Devon

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

jestem troche ziolony w tych sprawach ale zostalem posiadaczem tuby basowej firmy MAC AUDIO, jaki wzmacniacz do tego dolozyc??

Parametry techniczne

Moc ciągła

240 W

Moc szczytowa

480 W

Pasmo przen. min.

20 Hz

Pasmo przen. max.

200 Hz

Czułość

91 dB

Impedancja

4 Ohm

mysle ze do 200-250 zl chcialbym cos kupic...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam JBL 1000 watt szczytowej i do tego grzałkę 400 watt na mostku i klape od bagażnika chce wyrwać,także twoja 500-tka też da radę.200-250 watt na mostku pociągnie ci w zupełności.Kup dobre i grube kable cinch razem z kablem sygnałowym do włączania wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz trochę słaby. Napisz czy to tuba (taka okrągła) czy subwoofer w skrzynce? Niektórzy mylą pojęcia. Jeśli to tuba to polecam sprzedać na alledrogo i zakupić jakąś skrzyneczkę :wink4: Tuba trochę buczy a skrzyneczka i gra ładnie. Zależy co jeszcze chcesz osiągnąć bo jeśli o mnie chodzi to wolę postawić na jakość niż na to aby mnie było słychać z 1km. Preferuję skrzynki zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuba okragla...slyszalem ja grala ladnie :) ale mi nie chodzi o to ze by bylo slychac mnie z kilometra...bo to troche po wiesniacku choc nie uniknione ze bedzie cie slychac z 20 -50 metrow jadac chodzi o to ze by gralo w srodku ;) narazie mam troche inne wydatki i nie chce inwestowac w ten sprzet za wielkiej fortuny bo za to wezme sie kiedy indziej i to tak na bogato :) a teraz tez nie chce ze by sie marnowalo a ze by cos gralo w miare ladnie jak mozesz to podeslij linka jakiegos... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam, że odpowiedni wzmacniacz, za niewielkie pieniądze, 2x35W RMS, podoła dwóm takim tubom. Oczywiście w każdej chwili jestem w stanie udowodnić swoją teorię od strony praktycznej. Podawane przez producentów wartości mocy to tylko liczby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...