Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Syczenie gazu i smród


fenix_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy normalną rzeczą jest, że po dotknięciu wężyka, który doprowadza gaz do wtrysku słuchać jakby gdzieś się gaz wydobywał ? Takie syczenie ? Kiedy ostatnio zakładałem osłonę na silnik zauwazyłem, że każdy wtryskiwacz jak mocniej dotknę węzyk to syczy. Ponadto wydaje mi się, że od tego czasu śmierdzi mi trochę gazem w aucie... Instalację mam ze 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po wymianie termostatu, jak dymny z siebie zamknąłem maskę usłyszałem właśnie syczenie i smród. Pojechałem do gazownika popatrzył powąchał i stwierdził że jest wszystko ok. Często po tankowaniu śmierdzi mi w aucie i to dość mocno. Czasami zdarza się, że przejadę około 10-20 km po tankowaniu i dopiero zaleci gazem. Też tak macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna była bardzo błacha, węże się poprostu 'ułożyły' po przejechaniu jakichś 3-4 tysięcy km i wszytskie cybanty trzeba było podokręcać od gazowni. Sczerze powiem, że w ogóle nie czuje smordu gazu w samochodzie ani po tankowaniu ani podczas jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna była bardzo błacha, węże się poprostu 'ułożyły' po przejechaniu jakichś 3-4 tysięcy km i wszytskie cybanty trzeba było podokręcać od gazowni. Sczerze powiem, że w ogóle nie czuje smordu gazu w samochodzie ani po tankowaniu ani podczas jazdy :)

i tak powinno byc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...