[ALL B5] Alarm SEO CONCERTO

wojtas3m

Witam wszystkich :hi:

Potrzebuje pomocy. W moim A4 B5 Avant 98r mam alarm SEO CONCERTO który sprawia mi problem. Mianowicie najpierw spaliła się zamontowana syrenka z którą kupiłem samochód. Postanowiłem ją wymienić, kupiłem nową bez własnego zasilania. I tu moja wina podczas podłączania owej syrenki stały + od podtrzymania przypadkowo przyłożyłem od - i stało się w ogóle nie działa mi alarm. Działa centralny zamek z kluczka, działają wszystkie podświetlenia, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są ok. W kabinie i oświetleniu nic mi nie wysiadło. Gdzie szukać jakiegoś bezpiecznika, dodam może jeszcze że zasilanie syrenki wchodzi do skrzynki z ECU. Proszę o pomoc.

Bezpieczniki od alarmu masz pewnie schowane pod deską ściągnij półkę nad nogami i tam poszukaj bezpiecznika

Dzięki za pomoc Tomek, masz rację był to bezpiecznik z tym że był chowany po lewej stronie koło kierowcy w dolnym rogu drzwi koło kostek tych przy dźwigni otwarcia maski. Jeszcze raz dziękuję serdecznie.

Temat zamknięty :good: