Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] zielony avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wkoncu jest troche czasu zeby sie pochwalic moim kombikiem

auto kupione w kwietniu 2010 oczywiscie z forum :)

silnik podstawowy AFN z wyposazenia raczej standard : klima dwie poduchy subwoofer nokia w bagazniku

przez rok troszke sie juz pozmienialo :

felga 8,5x18'' AEZ bimo + opony 225/40 pirelli p zero rosso

lampy valeo polift

wszytkie nowe wahacze + sprezyny H&R -30

hamulce przod i tyl mikoda nawiercana + czarno czerwone zaciski

radio clarion

eSowa kierownica

i planach hmmm

napewno xenon

moze jakis chip

poler fajek

chrom obwodki szyb

ponizej pare fotek i czekam na opinie :>

pierwszy dzien w moich rekach

DSC00508.jpg

przed wymiana zawieszenia

03022011087.jpg

03022011088.jpg

i po wymianie

03022011095.jpg

05032011125.jpg

a tu obecny wyglad

20110416.jpg

20110416001.jpg

20110416003.jpg

20110416004.jpg

20110416005.jpg

20110416008.jpg

Opublikowano

fajna :kox:

Opublikowano

no postaral sie wlasciciel :decayed: ładniutka :cool1:

Opublikowano

no widać że zmiany idą w dobrym kierunku :good:

ładna ... idź dalej w ta strone z modami i bedzie :good: :good:

Opublikowano

jeszcze boczne migacze na białe lub dymione i przedni gril a tylne lampki na polifty :kox:

pamiętaj, że jak chcesz xenon założyć to musisz dołożyć spryskiwaczne :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze boczne migacze na białe lub dymione i przedni gril a tylne lampki na polifty :kox:

pamiętaj, że jak chcesz xenon założyć to musisz dołożyć spryskiwaczne :wink4:

wiem ze spryski i te niby samopoziowanie ale olac to barwa 5000K i moze przy jakiejs kontroli sie nikt nie kapnie

Opublikowano

samopoziom to pół biedy, el regulacja chociaż musi być :wink4: ale na spryski raczej zwracają uwagę.

Opublikowano

Ten kolorek jest za***isty :kox:

Opublikowano

No no ładnie Bączek się prezentuje :decayed: gratulacje i oby tak dalej

Ps za 4 lata kupisz moje b7 :cool1:

Opublikowano

Piękna ta bestia

Opublikowano

samopoziom to pół biedy, el regulacja chociaż musi być :wink4: ale na spryski raczej zwracają uwagę.

co Ty pieprzysz :decayed: jak el. regulacja musi być? Właśnie jej nie powinno być :) Jak zobaczą że ma regulację w aucie to oznacza że nie ma samopoziomu :decayed:

Ładne auto :wink4: Rób program :good:

Opublikowano

samopoziom to pół biedy, el regulacja chociaż musi być :wink4: ale na spryski raczej zwracają uwagę.

co Ty pieprzysz :decayed: jak el. regulacja musi być? Właśnie jej nie powinno być :) Jak zobaczą że ma regulację w aucie to oznacza że nie ma samopoziomu :decayed:

Ładne auto :wink4: Rób program :good:

hmm :mysli: łoo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki widze ze moj pomysl na ... sie wam podoba :)

.pablo. tez mam taka nadzieje :) tylko pracuj na swoja :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________aha tak przy okazji programu bede mial do testow gotowca do afn kolega go ma w swojej tez afn i w Q i mowi ze za***iście dostane za free zeby go samemu wyprobowac i teraz powiedzcie mi ryzykuje czyms ? o mechanice mam pojecie ale o chip tuningu nie bardzo :confused4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:53_________________________________________________halo halo wypowie sie ktos :)

Opublikowano

Program do testów czyli ktoś da ci kości i przełożysz tak? Twoje oryginalne zostaną u ciebie? Po zmianie programu dobrze zajrzeć na hamownie wtedy jest wykres i można ocenić w jakim momencie jest przyrost mocy itp bez wykresu z hamowni nikt na oko nie oceni czy program jest dobry czy nie. Chyba że mówisz o boxie to zupełnie inna bajka i nie polecam :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tera widze ze to box i zadnego efektu nie ma hehe zwylky szajs

chyba trza zbierac na profi program :)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:35_________________________________________________przyszedl czasz na rozrzad no i chlodnica sie rozciekla :/ wies zas rozbieranie

20110527020.jpg

20110527022.jpg ale przy okazji zawita zenon 5000k

20110527023.jpg

20110527024.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.