Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pęknięta śruba od Alternatora!!


kudi88

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem wyciagalłm ostatnio alternator żeby wymieni łożysko i gdy go z powrotem przykręcałem to pękła mi śruba przy dokręcaniu a nie mocno dokrecałem pekła (mniej wiecej w połowie)w taki miejscu ze nie moge alternatora wyciagnac z powrotem a potrzebuje jeszcze regulator napiecia wyminic bo słabo ładuje..macie jaki sposób?? audi A4 96r.1.9 TDI

Prosze o pomoc!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie maa tym momencie auta zostawiłem w pracy..ale tak jak mowiłem ona pekła miej wiecej w połowie czyli część sruby jest w gwincie i w otwrze przez ktora ona przechodzi..mam taki pomysł ale nie wiem czy skyteczny,jak bym wsadzil tam jakos rurke mnijsza od srednicy sruby i prubowal wybic razem z gwintrem i ta tulejko co jest gwint..ale nie wiem czy ta tulejka z gwintem na alternatorze jest wybijana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek pod wieczór postrama sie wrzucic FOTO.

z gory dzieki.

dziś juz środa , zrobiłeś czy jak :mysli:

chyba mu się zapomniało , że ma auto. heehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj z wybijaniem. Odkręć podstawę alternatora od bloku , i na stole to zrobisz jak należy .Może wykrętak / lewy gwint/ lub dospawanie do pekniętej sruby jakiejś przedłużki do odkręcenia.Jak zaczniesz kombinować z wybijaniem to może to się skończyć uwaleniem chłodnicy i uszkodzeniem podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...