Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Proszę o wyrozumiałość, a w miarę konieczności o instrukcje gdyż są to moje I logi :)

Objawy: spadek mocy autka.

Program: VWTool...na VAG 409.1 nie miałem połączenia...myślę,że dacie radę :)

Nadmienię, że mam problem z czujnikiem temperatury....na desce rozdzielczej dojdzie do 80 i stoi,przy piłowaniu dojdzie do 90 ale szybko spadnie.Ale przed logami autko było dobrze rozgrzane jak w instrukcjach.

Czekam na pomoc, bo taka jazda to tylko męka dla kierowcy i samego auta przez tą "moc" :sick3:

Basic

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bfc849a6a3783e8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2482af94e7265905.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73cb481e275445b4.html

Statyczne:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55f48096909a3496.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc721afd967977a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7fd4e0e383328bb5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61dbe1277c1064c0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3850973352c03379.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/995bdff0a0fca33e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b74c9791cbb84d3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51036fe77f40f447.html

Dynamiczne:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d755b6e5e67f5a5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1b3fbde1b94a5f1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b468cd1309ab16f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b0f0182f21da3aa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f407900ff7b0ec50.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab7046ed7a9d2ff2.html

Nie zamieściłem grup 000 gdyż nie miałem możliwości....wyświetlały się tylko bez możliwości zapisu do arkuszu.Gdy będzie potrzeba przepisze.

Dziękuje za poświęcony czas i pomoc.Z niecierpliwością czekam na Wasze wypowiedzi.

Opublikowano

Mysle ze nie damy rady.

Poszukaj wersji VAG a 3.11 powtorz logi i zamiesc.

Opublikowano

termostat kup w aso

sprawdź dolot czy jest szczelny, spocenie olejem na róże oznacza nieszczelność

jak będziesz robił logi loga 013 zrób 2min, a dynamiczne od 1500 do 4200obr, zrób też 013 od razu po zapaleniu zimnego silnika po nocy i loguj 2min

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.