Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile było odcieni niebieskiego w a6?


-grzechu-

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chciałem zapytać ile było odcieni niebieskiego czy też granatowego w a6, znalazłem ładne a6 w niemczech, w ogłoszeniu jest napisane tylko że blau-czyli niebieski, mi się podoba audi w kolorze ciemny granat i stąd moje pytanie bo jeśli wychodziły tylko w kolorze ciemny granat to problem z głowy, na zdjęciach wygląda na niebieskie jednak może być to kwestia światła, ale muszę mieć pewność, a z niemcem się za bardzo na ten temat nie dogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj troche jest. sa 4 kolory w grupach błyszczące (głownie samochody pofirmowe), metalic oraz perłowe.

tutaj stronka z katalogu

audia6koloryaf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie ze obydwa sa typu "granatowy nacht perłowy". ale jak zaznaczylem wydaje mi sie.

z kolorami na fotografiach uwazaj...

pojechalem do niemiec po A6 czarny metalik... a na miejscu sie okazalo ze to czarny blyszczacy :wallbash:.... na szczescie u tego samego dealera stala moja obecna sliczna A4 i... nie potrafilem sie jej oprzec :thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem podobny przypadek w ogłoszeniu było napisane że czarny a na miejscu okazało się że ciemny fiolet, ale z tego to akurat byłem zadowolony, natomiast tu to nie wiem kompletnie co zrobić jeśli te dwa kolory byłyby identyczne to byłbym skłonny jechać po to auto tylko jak nabrać tej pewności...może ten kolor który ja pokazałem ma jakąś swoją fachową nazwę po angielsku i wtedy bym się kolesia przez telefon zapytał...

ps. a te kolory co podesłałes to są wszystkie kolory jakie wystepowaly?i czy one występowały właśnie w tej budzie? bo patrząc na nie, ewidentnie widać że jest to właśnie ten kolor co napisałeś czyli ten niebieski nacht perłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby koles wiedzial prawdopodobnie by napisal.

jezeli znalby dokladna nazwe koloru to znalby kod, a kody sa podane przy odpowiednich obrazkach.

jeszcze wyszperalem ze ten kolor granatowy nacht perłowy -7X, ktorego szukasz jest okreslany przez niemcow jako mingblau

wersja N5 (aqua) jako santorinblau, a E8 jako brillantbalu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...