Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Robię to pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość:) Robiłem dziś logi, proszę o opinie na ich temat

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2646c0ccab5f8136.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03cb83fb99968117.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a64bd3ee77a330d3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7581b569d77f8f85.html

Jeżeli źle coś zrobiłem proszę o wskazówki na przyszły raz, dzięki i pozdrawiam :)

Opublikowano

logować trzeba każdą grupę osobno

jeżeli chodzi o logowanie AWX to musisz zlogować takie grupy:

grupy statyczne: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023

grupy Basic Settings: 000, 003, 011:

- grupa 000 > basic settings: logować całość przez ok. 20s;

- grupa 003 > basic settings: logować całość przez ok. 50s

- grupa 011 > basic settings: logować całość przez ok. 50s

dynamiczne:

grupy dynamiczne: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.

Opublikowano

brakuje logów dynamicznych (czyli podczas jazdy na 3 biegu)

kąt synchronizacji coś szaleje (grupa statyczna 004)

Opublikowano
  • Autor

Logi dynamiczne postaram się zrobić jeszcze w tym tygodniu to wrzucę. Mam pytanko co do tego kąta synchronizacji. Pisałeś że szaleje. Pytanko brzmi co trzeba zrobić żeby było dobrze??

Opublikowano

kiedy rozrząd zmieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

Autko mam niecały rok. Rozrząd był robiony ponoć przy 218tys (wpis w książce serwisowej), a teraz mam 246tys więc chyba jeszcze nie czas na niego?

Opublikowano

:mysli:

na ile % jesteś pewny przebiegu?

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że jest zgodny z rzeczywistością. Auto kupiłem od właściciela w Niemczech, do końca prowadzona była książka serwisowa, poza tym auto nie zniszczone w środku więc raczej jest zgodny, no ale jak nie wyjedziesz autem z salonu i nie jeździsz tylko Ty to pewien na 100% być nie możesz...

Opublikowano

Czekamy na dynamiczne... :)

Opublikowano
  • Autor

Witam

Po krótkiej przerwie dorzucam logi dynamiczne. Prosiłbym o analize :)

http://vaglog.rtnet.pl/r.starzynski1_44176.html

http://vaglog.rtnet.pl/r.starzynski1_44177.html

Dzięki

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 22:18_________________________________________________Przypadkowo zapisały mi się też stare logi z 21 kwietnia, proszę o analizę tych z 26 kwietnia :)

Opublikowano

Zrob komplet dynamicznych....

Opublikowano

pousuwaj wszystkie pliki z folderu gdzie zapisują się logi i zrób komplet dynamicznych - pojedyńczo :hi:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy które grupy zrobić oprócz 003 i 011 aby był komplet dynamicznych??

Opublikowano

logować trzeba każdą grupę osobno

jeżeli chodzi o logowanie AWX to musisz zlogować takie grupy:

dynamiczne:

grupy dynamiczne: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011.

przecież już raz Ci napisałem (2 post) :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.