Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dwumas od AWX do AFN spasuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Pasuje na 100% p&p. Sam na takim jezdzilem w AFNie.

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Pasuje na 100% p&p. Sam na takim jezdzilem w AFNie.

Sorry za OT ale to samo tyczy się przy quattro? P&P ? I czasem nie wiesz czy od AVFa 240mm podejdzie?

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Pasuje na 100% p&p. Sam na takim jezdzilem w AFNie.

Sorry za OT ale to samo tyczy się przy quattro? P&P ? I czasem nie wiesz czy od AVFa 240mm podejdzie?

Jak sprzegło 240mm to i skrzynia 6 musi byc. Wtedy tak.

Normalne 228mm z AWXa podejdzie i do quattro AFN. Tarcza z AWX jest sztywna, bez sprezyn, ale to nie przeszkadza.

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Pasuje na 100% p&p. Sam na takim jezdzilem w AFNie.

Sorry za OT ale to samo tyczy się przy quattro? P&P ? I czasem nie wiesz czy od AVFa 240mm podejdzie?

Jak sprzegło 240mm to i skrzynia 6 musi byc. Wtedy tak.

Normalne 228mm z AWXa podejdzie i do quattro AFN. Tarcza z AWX jest sztywna, bez sprezyn, ale to nie przeszkadza.

Czemu musi być 6 getribe? 240mm nie mieści się pod dzwon 5 biegówki(DGW)?

Opublikowano

j.w.

Bo jest okazja kupic uzywanego dwumasa. Ale dopiero jak będe wiedział czy pasuje to będe gadał o kasie.

Pasuje na 100% p&p. Sam na takim jezdzilem w AFNie.

Sorry za OT ale to samo tyczy się przy quattro? P&P ? I czasem nie wiesz czy od AVFa 240mm podejdzie?

Jak sprzegło 240mm to i skrzynia 6 musi byc. Wtedy tak.

Normalne 228mm z AWXa podejdzie i do quattro AFN. Tarcza z AWX jest sztywna, bez sprezyn, ale to nie przeszkadza.

Czemu musi być 6 getribe? 240mm nie mieści się pod dzwon 5 biegówki(DGW)?

Z tego co wiem to nie.

Opublikowano

też mam na sprzedaż mojego dwumasa, którego wymieniłem przy okazji wymiany sprzęgła..jakby ktoś potrzebował :)

Opublikowano
  • Autor

też mam na sprzedaż mojego dwumasa, którego wymieniłem przy okazji wymiany sprzęgła..jakby ktoś potrzebował :)

tzn od czego? od AWX czy od AFN? Pozatym w jakim stanie i ile cenisz? Może być PW[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________a zakładając dwumas z AWXa to tarcze, docisk i łożysko trzeba tez zmieniać na takie od AWX czy sa takie same?

Opublikowano

też mam na sprzedaż mojego dwumasa, którego wymieniłem przy okazji wymiany sprzęgła..jakby ktoś potrzebował :)

tzn od czego? od AWX czy od AFN? Pozatym w jakim stanie i ile cenisz? Może być PW[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 11:12_________________________________________________a zakładając dwumas z AWXa to tarcze, docisk i łożysko trzeba tez zmieniać na takie od AWX czy sa takie same?

Mozesz wlozyc swoje z AFNa, pasuje.

Opublikowano

widze że już na wirusa sie szykujesz???? :naughty: mrogala pytaj bo u niego AWX siedzi i to jest chyba lepsze rozwiązanie jak juz masz nowe kupić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no myśle o wirusie ale niestety bardziej mnie boli i wkur... łomoczący dwumas :wallbash:

No pogadam z nim. Ale szczerze powiedziawszy narazie nie bardzo mnie stać na to żeby wyłożyć 1,5 klocka na nowy komplet bo jak zmieniać to pasowało by już wszystko. dlatego szukam alternatyw :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.