Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wspomaganie


MICKY74

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że wiele postów już było na ten temat...jednak odświeżę troszkę temat, bo nie mogę znaleźć rozwiązania...a im więcej czytam tutaj, tym bardziej się zastanawiam, czy u mnie całe wspomaganie działa... bo kierownica chodzi dość sztywno... Mój problem objawia się tym, iż podczas skrętu kierownicy w lewo, słyszę jakieś odgłosy (nie jest to pukanie zawieszenia, prędzej dźwięk, jakby coś obcierało - troszkę jak dźwięk pompy) , ale działa tylko, jak skręcam w lewo ... Szukam odpowiedzi, co to może być?.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej wymieniales jesli nie proponuje zaczac od tego

Tak, wymieniony przedwczoraj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed wymianą już ... Obawiam się, że reanimacja tu nie pomoże ...choć mam nadzieję.... Dzwoniłem dziś do Mentora od A4 i powiedział, że być może do wymiany pompa i maglownica.... ale jeszcze cień nadziei mam w głowie, że wszystko będzie dobrze:))) .... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze to byc padajaca pompa

a powiedz przerywa

Wiesz co, aż tak źle nie jest - choć największe "tarcie czy też inne niezidentyfikowane dźwięki" działy się po umyciu przeze mnie autka ... Podobno można, myjąc nadkola, podrażniać maglownicę... Dziś jechałem i nie było aż tak źle - dźwięki mniej słyszalne (tylko przy skręcie w lewo) ... W ogóle to wspomaganie działa w B7 słabiej niż w B5, którą miałem poprzednio ....ciężej kiera chodzi ... Na razie jeszcze potestuję - może po wymianie płynu dojdzie do siebie ... :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu przy skręcie w lewo, słychać chrobotanie...jednak odnoszę wrażenie, że chrobotania nie ma, gdy kręcę kierą w miejscu.... chociaż wspomaganie działa mi gorzej niż w B5...(ciężej)... Nie wiem, od czego zacząć....pompa? maglownica? .... hm... może ktoś ma jakieś doświadczenia.... czekam na rady :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...