Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierwonica S4


Zadymiacz

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie mam chcewymienić kierownice starą z rocznika 95-do 97 taka mam. a chce wstawić esową , co potrzebuje oprocz kierownicy od eski ?? żeby poprostu ja zamonotwać zamiast starej mojej brzydkiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice z poduchą mam na oku ladną na mały wieloklin tylko co potrtzebuje by ja wstawić plus do tego .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po takiej wymianie. Potrzebujesz tylko kiery wraz z poduszką. Ja miałem również taśmę ale jest ona taka sama więc jak nie będziesz miał to nic się nie stanie. Wszystkie wtyczki pasują p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic więcej ci nie potrzeba do takiej przekładki, zakładaj i ciesz się kierą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po takiej wymianie. Potrzebujesz tylko kiery wraz z poduszką. Ja miałem również taśmę ale jest ona taka sama więc jak nie będziesz miał to nic się nie stanie. Wszystkie wtyczki pasują p&p.

dokładnie taśma jest taka sama, i wszystko pasuje p&p, chyba ze kupisz kierę po 97 roku na duży wieloklin, to musisz wymienić osłonę kolumny+ nowa tasma + redukcja wieloklinu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam u mnie tak mi sie wdaje ze idzie maly wieloklin bo juz w rocznikach 98 szedł duzy . a ja mam 97 to tam maly jest. dzieki wielkie za info jak pasuje na p&p ;] to kupuje kiere i zakladam ;] bo na moja to już patrzec nie moge he he[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________

Ja właśnie jestem po takiej wymianie. Potrzebujesz tylko kiery wraz z poduszką. Ja miałem również taśmę ale jest ona taka sama więc jak nie będziesz miał to nic się nie stanie. Wszystkie wtyczki pasują p&p.

a zeby sie upewnić masz maly wielkolin prawda w swojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam u mnie tak mi sie wdaje ze idzie maly wieloklin bo juz w rocznikach 98 szedł duzy . a ja mam 97 to tam maly jest. dzieki wielkie za info jak pasuje na p&p ;] to kupuje kiere i zakladam ;] bo na moja to już patrzec nie moge he he

pokaż foto tej kiery to Ci powiemy czy masz przed czy po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam u mnie tak mi sie wdaje ze idzie maly wieloklin bo juz w rocznikach 98 szedł duzy . a ja mam 97 to tam maly jest. dzieki wielkie za info jak pasuje na p&p ;] to kupuje kiere i zakladam ;] bo na moja to już patrzec nie moge he he[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 13:38_________________________________________________

Ja właśnie jestem po takiej wymianie. Potrzebujesz tylko kiery wraz z poduszką. Ja miałem również taśmę ale jest ona taka sama więc jak nie będziesz miał to nic się nie stanie. Wszystkie wtyczki pasują p&p.

a zeby sie upewnić masz maly wielkolin prawda w swojej

Tak ja mam na małym wieloklinie 17mm. Mały był od 1995-1997r. Od 1998r był już duży 26mm. W Twoim przypadku musi być kiera taka jak ta:

http://moto.allegro.pl/kierownica-s-line-z-poduszka-airbag-audi-s6-b5-s4-i1570694888.html

Nie pomyl z tą bo ta jest już na duży:

http://moto.allegro.pl/kierownica-skorzana-z-poduszka-audi-s-line-sline-i1571208437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zakupilem kierownice w idealnym stanie :decayed:

ale dopiero jak odkrecilem airbag zauwarzylem ze mam pewien problem :gwizdanie:

czerwony kabel obciety, brak kabla airbag i cos tam jeszcze brakuje nie mam pojecia jak to zamontowac i czy wogole sie da :disgust:

37384680.jpg

20576881.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, da się. Nic się nie przejmuj. Musisz tylko przełożyć taśmę od swojej starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dokładnie, zakładałem już z miesiąc temu i już nie pamiętam ale to właśnie jest od klaksonu. Pod spodem są jeszcze dwie sprężynki i to się ugina pod naciskiem. Cholera to jak tego nie masz to jest problem. Spróbuj zapytać się sprzedającego co z tym zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...