Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czerwone lamki w drzwiach


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wszystkich drzwiach mam czerwone światełka i moim zdaniem one chyba powinny świecić zawsze jak są otwarte drzwi, a umnie swiecą tylko wtedy (i to przez 20 sek chyba) jak odblokowuje drzwi kluczykiem i otwieram drzwi i jak zgasze auto i wyciągne kluczyk ze stacyjki, to samo dotyczy swiatełka tego przy lusterku wewn (drzwi mam otwarte a one sie nie świeci). czy to tak powinno być czy nie tak cos jest połączone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po jakims czasie gasna, ale sam sprawdze bo pewien nie jestem. Co do swiatelka przy lusterku to powinno sie zapalic po otwarciu drzwi, czy wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki ale po jakims tam czasie gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo przy lusterku zgasnie po jakims tam czasie nawet przy otwartch drzwiach pewnie dlatego zeby aku nie rozladowywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z radiem, ze po wyjeciu kluczyka i wlaczeniu radia, bedzie ono gralo ale tylko prze rowna godzine. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo przy lusterku zgasnie po jakims tam czasie nawet przy otwartch drzwiach pewnie dlatego zeby aku nie rozladowywac

Pod warunkiem ze masz ustawiony przełącznik na górze że ma sie swiecić tylko przy otwartych drzwiach wtedy po jakims czasie zgaśnie , jak przełączysz na ciągłe świecenie to niesttey ale niezgaśnie i będzie się swiecić az padnie aku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wszystkich drzwiach mam czerwone światełka i moim zdaniem one chyba powinny świecić zawsze jak są otwarte drzwi, a umnie swiecą tylko wtedy (i to przez 20 sek chyba) jak odblokowuje drzwi kluczykiem i otwieram drzwi i jak zgasze auto i wyciągne kluczyk ze stacyjki, to samo dotyczy swiatełka tego przy lusterku wewn (drzwi mam otwarte a one sie nie świeci). czy to tak powinno być czy nie tak cos jest połączone ?

wszystko masz OK .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...