Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jestem na forum od roku. W końcu przyszedł czas na zaprezentowanie mojej czerwonej staruszki. Jest to audi z silnikiem 1.9 TDI 90kM o oznaczeniu 1Z z 1995r, z przebiegiem 320tys (na dotarciu), kupionej 1,5 roku temu od znajomego mechanika. Po wielu nieudanych przeróbkach typu chrom na metry, ringi daylline'y i paru lamp diodowych w końcu doprowadziłem ją do takiego stanu jaki jest przedstawiony na poniższych zdjęciach.

Z wyposażenia jest bieda:

-el szyberdach

-el szyby(dołożone)

-el lusterka

-fotele kubełki

-zawieszenie 1BE

-centralny zamek

-ABS

-wspomaganie kierownicy

-BRAK KLIMY :confused4:

To czego dokonałem w aucie:

1)WE WNĘTRZU

-kierownica S4

-ringi na zegary

-polerka dekorów, następnie malowanie ich w kolor ocynk

-radio DVD 7,5"

-CB radio

-zamontowanie elektryki przednich szyb i dołożenie panelu 4x

-tylne osłony słupków z lampkami ori

-białe podświetlenie led pod nogi

-czerwone lampki ostrzegawcze w boczki

-białe lampki led w boczki

-wymiana deski rozdzielczej

-kratki podświetlane po II lifcie

-skora

2)NA ZEWNĄTRZ

-alu 17"

-opony NEXEN N3000 225/45/17

-lampki przód po lifcie

-ksenon 6000k

-lampy tył po drugim lifcie

-białe led na tablice rej

-białe kierunki na błotniki

-lusterka w chrom

-antena CB

-grill po drugim lifcie

-ściema wszystkich szybek

-ori chromowane obwódki szyb

-pomalowane klamki w kolor nadwozia

-sprężyny H&R -30mm

-naklejki klubowe

-ramki klubowe

-dołożony pilocik do centralnego

-wywalony katalizator

-końcówki wydechu

-emblemat dope na klape

Plany:

-podświetlane kratki nawiewu

-czarna skora

-montaż halogenów w przedni zderzak

-większe alu wzór rs4,rs6

-pomalowanie dokładek w kolor nadwozia

-dokończenie elektryki na tył

-i z biegiem czasu coś się jeszcze znajdzie

-końcówki wydechu

-emblemat dope

dsc06041rf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06054d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06046d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06072w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06110q.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06060yg.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06061o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc06066z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I mała sesja z bratem

dsc06104c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

ładna sztuka :naughty: dobrze, że wywaliłeś te małe gówienka co miałeś w lampach :decayed: :decayed: ciekawe kto Cię przekonał :decayed:

nie myślałeś o programie ? :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________p.s. oznacz sobie w tytule tematu oznaczenie silniczka :good:

Opublikowano

fajna, bo czerwona :kox:

Opublikowano

ladna ta czerwona bestia :decayed: tez bym mial RED'a ale mojej sie nie podobaja czerwone sztuki :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie myślałeś o programie ?

nie ma sensu sie bawic przy tym silniku :>

Opublikowano

Ładna sztuka... kiera i fotele :good: no i chromy :kox:

Pomyśl jeszcze o FIS-ie

Opublikowano
  • Autor

kiera i fotele

fotele w oplakanym stanie :gwizdanie: o fisie ciagle mysle :>

Opublikowano

Super furka, wszystkie zmiany jak najbardziej na + :good: tak trzymać :kox:

Opublikowano

:> ladna

Opublikowano
  • Autor

Czerwone szybsze :polew:

jak nie jedzie to musi przynajmniej wygladac :polew:

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, widać że włożyłeś dużo pracy :good:

Świetnie wyglądają te dekory :wink4:

Opublikowano

ładna.Dobrze wygląda na tych felach :good:

Opublikowano
  • Autor

fajnie ze sie podoba :decayed:

Opublikowano

fajnie ze sie podoba :decayed:

dobra, żartowaliśmy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajnie ze sie podoba :decayed:

dobra, żartowaliśmy :decayed:

:beksa::thumbup:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________http://allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1584816142.html

dziś udało się kupić kratki :)

Opublikowano

w nocy będzie efekt :kox:

Opublikowano

Tanio dorwałeś te kratki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w nocy będzie efekt :kox:

myślę ze będzie fajnie :)

Tanio dorwałeś te kratki :wink4:

to są te które chłopaki mi ostatnio na b5b pokazali

http://moto.allegro.pl/nawiew-nawiewy-audi-a4-lift-99-01-idealne-i1579362937.html

napisałem do gościa czy są, a on ze są tylko angielskie i nie wie czy pasują to napisałem ze za 70zl z przeysyłka i się zgodził :)

Opublikowano

ojj...bedzie efekt, bedzie bo sam takie mam :decayed:

Qrcze prawie za free te kraty dorwales :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.