Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[edit] Sinuslive anti noise spray? co o tym myslicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewny że sam sobie nie poradzisz? Za takie wygłuszeni skroją Cię w takiej firmie co nie miara. Ja bym kupił maty do wygłuszania i sam to zrobił. Jedyne co potrzeba to maty, opalarka i trochę chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/28/products_id/207

Możesz użyć taśmy dekarskiej. JA tym wygłuszałem bagażnik i drzwi i jestem zadowolony. O tych matach z allegro krążą różne opinie. Taśma dekarską wyjdzie Ci taniej a wcale nie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.

a znalazłem cos takiego co o tym myslicie? "Sinuslive anti noise spray"

http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/28/products_id/230

Jesli by to moze tym spryskał z 2-3 warstwy i do tego jeszcze maty to moze by to pomoglo?

Moze nawet nie trzeba byłoby mat :decayed:, chodz w to nie wierze :P

Ale majątek to nie kosztuje wiec moze zamówie z 2 takie spraye, co?

A moze ktos słyszał cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś o to pytałem chłopaków na forum caraudio, ale niestety odradzili mi to. Nawet kilka warstw nie zapewni takiego dobrego tłumienia jak dobrze naklejona mata. Jedyne dobre zastosowanie takiego spraya to takie miejsca gdzie nie można dotrzeć matą a wymagają głuszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodki do tlumienia drgan i wszelkiego rodzaju rezonansow nalezy stosowac jako metoda uzupelniajaca wlasciwe wygluszanie a nie glowna. Jezeli juz zdecydujesz sie na kupno czegos takiego to proponuje poszukac takiej pasty ale nie w sprayu tylko w jakims pojemniku. Jest o wiele bardziej wydajna a przez to oplacalna w kupnie.Matami wykleja sie jak najwieksza powierzchnie a paste kladzie sie tylko na te miejsca gdzie juz nie uda nam sie polozyc maty.W/g mnie do wylozenia bagaznika szkoda uzywac czegos drozszego niz tasma dekarska. Warto pamietac zeby wygluszyc caly bagaznik lacznie z blotnikami , klapa bagaznika i polka (w sedanie). Moze lepiej najpierw zorientuj sie w kosztach takiego wygluszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukac takiej pasty ale nie w sprayu tylko w jakims pojemniku

Zobacz na allegro mase AUTOBIT. Dość często używana tam gdzie nie można dotrzeć zwykłymi matami, dodatkowo można nią wygłuszyć tapicerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4: To chyba jednak sie nie zdecyduje na to.

To Ja juz sam nie wiem, jedni mówią ze tasma deklarska inni ze te maty miekkie APP.

Myslałem ze własnie w miejsca które nie mozna sie dostac (czyli wiecie, jak sciagne tapicerke z klapy bagaznika to mam 2 warstwy blachy, pierwa jest z takimi dziurami wielkimi, wiec myslalem ze na tą drugą czyli juz na tą co sie przykreca tablice rejestracyjną (tylko z zewnatrz) to własnie czyms takim jakims takim sprayem. a na tą z dziurami maty czyli pod samą tapicerke.

a błotniki z boku tylko matami?

Nie wiem czy to dobrze napisałem, czy wiecie o co mi Chodzi ale mam nadzieje ze tak :decayed:

Ja tak to myslałem, moze macie jakies inne pomysły? i jeszcze jedno lepiej jednak tymi matami app czy tasmami deklarskimi?

Ale te tasmy deklarskie tez będą to tak tłumily?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 15:00 _________________________________________________A jak tasma dekarska to jaka? takie cos http://www.allegro.pl/item286045427_tasma_uszczelniajaca_dekarska_10_m_x15_cm_f_vat.html

Jesli takie to ile by tego trzeba? na bagaznik (klapa, błotniki)? z 2 takie tasmy?[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 15:04 _________________________________________________Ja myslałem o tych matach http://www.allegro.pl/item289868265_miekkie_elastyczne_maty_wygluszajace_warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kup taśmę 22,5cm x30cm jest dostępna taka wersja. Radził bym ci wygłuszyć tylko klapę nadkola i wnękę koła zapasowego bo więcej chyba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...