Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Kolor sprężyn


siara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Moje sprężyny mają oznaczenia: przód- srebrny i 3x pomarańczowy, tył- zielony i srebrny.

Na wlepce jest napisane, że to 1BA. Strasznie wysoko stoi na 16.... Czy wystarczyło by założyć inne sprężyny, żeby posadzić trochę moją "kozę"?

Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A amorki ori?

jedni odradzaja, drudzy nie widza przeszkod. ja zmienilbym na takie o skroconym skoku(1be). te z wiekszym moga ci napedzic stracha jak ci autem pobuja po hopie. koszt uzywek nie duzy, a bezpiezcenstwo przedewszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega obcial jeden zwoj i nic to nie dalo :mysli: ja sie zastanawialem nad gwintami, ale w koncu wybralem same sprezyny. i TAK sa na oryginalnych amorach. fakt faktem przez hopy trzeba wolniutko przejechac.

komfort jazdy to juz tylko kwestia przyzwyczajenia. twardsze zawieszenie, sportowe siedzenia i minium 17" no i komfort szlag trafil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim obcialem, mam w swoim 1be czyli wysokosc odpowiednio do blotnika 37cm wczoraj wymienialem z tylu poniewaz troszke zwoju w jednej brakowalo i jedna strona byla nizsza i po obcieciu jednego zwoju wyszlo mi ze mam z tylu 39cm, nie dokonca tak jak chcialem.. jak uda mi sie dostac gdzies odpowiednie sprezyny to moze to kiedys zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , chce wmienic tylne amorki w moim avancie bo juz padly do konca , pytanie moje jakie amorki założyc, auto jest obnizone na sprężynach h&r - żółte wiecej nic niewiem. Nieznam sie na tym i niewiem czy moge założyc normalne orginalne amorki do tych sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz... tak jak wczesniej pisalem, ja mam czerwone H&R na oryginalnych amorach i sie wszystko fajnie sprawuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...