Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o ocenę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Nie mogę nigdzie znaleźć jak sprawdzić VAG-iem ciśnienie doładowania turbiny. Pojawiło mi się trochę oleju w przewodach i chciałem zobaczyć jak dmucha. Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Witam! Nie mogę nigdzie znaleźć jak sprawdzić VAG-iem ciśnienie doładowania turbiny. Pojawiło mi się trochę oleju w przewodach i chciałem zobaczyć jak dmucha. Dzięki za pomoc.

blok 011

Opublikowano
  • Autor

A ile powinno wynosić ciśnienie zdrowej turbiny?

Opublikowano

A ile powinno wynosić ciśnienie zdrowej turbiny?

tyle ile zadaje seryjny program , zrobisz logi bedziesz widzial ...

Opublikowano
  • Autor

W VAG-u nie jestem jeszcze taki kumaty. Powiedz mi, wejdę w blok 011 i jak zrobić te logi?

Opublikowano

W VAG-u nie jestem jeszcze taki kumaty. Powiedz mi, wejdę w blok 011 i jak zrobić te logi?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

Opublikowano

W bloku 11 w polu 2 masz cisnienie wymagane a w polu 3 rzeszywiste obie wartosci musza sie pokrywac, najlepiej sprawdzisz podczas jazdy wlacz wyzszy bieg np 3 lub 4 i wdus pedal gazu na maksa i obserwoj oba pola. :rolleyes:

Opublikowano

W bloku 11 w polu 2 masz cisnienie wymagane a w polu 3 rzeszywiste obie wartosci musza sie pokrywac, najlepiej sprawdzisz podczas jazdy wlacz wyzszy bieg np 3 lub 4 i wdus pedal gazu na maksa i obserwoj oba pola. :rolleyes:

niech je zloguje, bo obserwujac jeszcze sie zabije, pozatym zawsze logi w dwie osoby :)

Opublikowano

W dwie osoby bedzie napewno latwiej :>

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Chyba udało mi się zrobić te logi. Czy możecie je skontrolować i powiedziec czy sa ok czy też nie. Chciałem tez przypomnieć, że pojawia mi się olej w przewodach turbiny. Nie jest go chyba aż tak dużo, ale nie wiem czy już coś z tym robić czy jeszcze dać spokój.

Pozdrawiam i dzięki!

Zawór EGR: http://img405.imageshack.us/i/egrik.jpg/

Turbina: http://img163.imageshack.us/i/turbinat.jpg/

Opublikowano

co do oleju:

w dolnym wezy ic zawsze jest olej, bardzo czesto nie jest to olej z turbo tylko z odmy

co do loga jest ok

Opublikowano
  • Autor

Ale olej też pojawia się przy zaworze EGR. Wypycha go trochę i sączy się po wężu.

Opublikowano

Ale olej też pojawia się przy zaworze EGR. Wypycha go trochę i sączy się po wężu.

standard w AVF/AWX

Opublikowano
  • Autor

Warto jest coś robić przy tym? ( np. wymiana uszczelek ) czy raczej dać spokój?

Opublikowano

olej z egr-u to standard w tych silnikach ale jak egr dziala prawidlowo a wyciek jest niewielki to bym to zostawil, chyba ze nie szkoda ci kasy? :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.