Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Rura do klimatyzacji


turbobastard

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam 3 zdjecia aby pokazac o co mi chodzi, oddalem ta rure mechanikowi aby cos mi z nia zrobil bo byla troche zgieta na laczeniu a on ja posial i nie moge nawet sprawdzic jaki ma numer wiec moze forumowicze pomoga.

19062010157resize.th.jpg

19062010158resize.th.jpg

19062010159resize.th.jpg

z gory dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mechanik wisi ci kupę kasy jak chcesz kupić w serwisie po numerze (ja nie znam).

jeśli zaś powiesz na szrocie że chodzi Ci o wąż do klimy to 150-200 zapłacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce kupic uzywana po numerze na szrocie lub ebayu, jeden mechanior szukal na szrocie i mieli problem z dobraniem podobnej wiec napewno nie dobiore dobrej nie majac nawet starej pod reka, a stara sie nie nadawala juz do doginania bo ponoc aluminium raz wygiete bardzo trudno prywrocic do poprzedniej pozycji. Ja swoja gdzies na jakims hopku przyhaczylem i wygialem przy laczeniu. Jest tego troche na ebayu, wiec potrzebuje tylko numeru z etki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wpisz w allegro "audi a4 czesci" i dzwon po handlarzach i pytaj o rure od klimy z nakretkami na klucz 30", ktora idzie od chlodnicy do osusacza(jedna strona rurka zagieta, a druga prosta z nakretkami), bo druga rura, ktora idzie obok tej twojej jest na klucz 32, wiem bo sam taka sama sobie uszkodzilem przez przypadek wkrecajac sobie w nią srube od spodu jak przykrecalem oslone silnika:P i kupilem na allegro ale gosciu mi wyslal dziurawa zareklamowalem oddal kase, a na szrotach tez ciezko ja dostac czasem, poniewaz ciezko ja odrecic od chlodnicy bo tam jest rurka aluminiowa i fabrycznie jest mocno sparowana i handlarze po prostu ucinaja ja by sie nie meczyc z odrecaniem i psuciem gwinta nakretki, ale musisz wyhaczyc jak poszukasz znajdziesz cos... ja swoja oddalem do serwisu klimatyzacji i wymienili mi gume okuli mi ze starymi nakretkami i ciesze sie ponownie autem z dzialajaca klima :) pozdrawiam...

PS. a dzwonilem do ASO zaspiewali za to 430zł, a handlarze wolali 150zl max czasem wyhaczysz za 100pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie patrze na allegro jest tego masa i szukam czegos o podobnym ksztalcie. Ale czy jest z tym jakis problem zeby zajrzec do etki po numer czesci?

Po przejrzeniu prawie 500 aukcji mieni mi sie w oczach i tylko dwie aukcje znalazlem pasujace z widoku do tego czego ja szukam z czego w jednej przewod juz jest sprzedany i na handel zostal tylko osuszacz. Naprawde ciezko znalezc to czego szukam, zawsze mam takie szczescie do czesci ktorych mi trzeba :wallbash:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-6-b-98-weze-przewody-skraplacz-komplet-i1583223229.html na tej aukcji widac cos takiego czego ja szukam (tak mi sie wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego jeszcze znalazlem http://moto.allegro.pl/audi-a4-vw-passat-b5-1-9-tdi-przewod-klimatyzacji-i1585934890.html tylko ucieta fotka tej rury ale to chyba ta, wiec napisz go gostka lub tel:) a tak jak ci pisalem ciezko znalesc taki przewod na allegro, masa jest na inne mocowania a nie na nakretki, predzej znajdziesz wpisujac audi a4 na czesci i dzwoniac bardziej znajdziesz te przewody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze to tez to,nie widac jej calej wiec nie zwrocilem uwagi, gosc pisze ze waz od sprezarki do chlodnicy jest juz sprzedany, czy to nie ten wlasnie? Ja bym moze i podzwonil, problem w tym ze jestem w anglii i tu na ebayu sa 23 wyniki z takimi rurami a na allegro 450 :) a dzwonienie nie jest tanie he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze to tez to,nie widac jej calej wiec nie zwrocilem uwagi, gosc pisze ze waz od sprezarki do chlodnicy jest juz sprzedany, czy to nie ten wlasnie? Ja bym moze i podzwonil, problem w tym ze jestem w anglii i tu na ebayu sa 23 wyniki z takimi rurami a na allegro 450 :) a dzwonienie nie jest tanie he

to napisz mu emaila czy ma ten waz koncowka prosta na nakretke na klucz 30 bo ten drugi jest na klucz 32 - (obydwie strony zagiete rurki),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...