Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza


darioo99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam takie pytanie - czy u was też schodzi lakier ze wszystkich plastików w środku? Mam takie szarobure wnętrze i wystarczy trochę poskrobać paznokciem i widać czarny plastik. Da się coś z tym zrobić? Może zedrzeć cały ten lakier jakimś zmywaczem czy rozpuszczalnikiem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąca woda, mydło i szmatka, schodzi jak złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak robiłem z elementem plastkowym gdzie jest lewrek zmiany biegów, co do reszty plasików to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wyczyscilem sobie raczki drzwi(tam wlasnie gdzie sa przyciski do szyb)

mialem szare i paskudnie z nich farba zlazila, uzylem normalnej gabki do mycia naczyc z ta taka szorstka zielona strona, plyn do mycia naczyn i jazda, schodzilo bardzo dobrze, ale ta myjka na gabce troche za mocno porysowala plastik i po wyschnieciu robil sie bialy nalot.

wzialem potem suchy bawelniany recznik i tarlem na sucho, bialy nalot zniknal, raczki maja idealnie gladka strukture i jest git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat rączki mam ok, ale zauważyłem że tylko plastiki deski rozdzielczej i tunelu są tak fajansiarsko pomalowane - boczki są już z plastiku o takim kolorze... i teraz nie wiem czy zmyć wszystko z przodu a boczki pomalować na czarno czy zostawić tak jak jest :kwasny:

nie chce mieć dwukolorowego wnętrza :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0115.jpg

IMAG0116.jpg

U mnie chyba ktoś w fabryce się jarnął, że bede chciał to zerwać kiedyś i mi mocniej przykleili bo .... woda z mydłem - efekt zerowy - moczenie godzine we wrzątku efekt zerowy - poszło papierem ściernym :) dotre to do końca potem na pasku od spodni ze skóry wypoleruje tak by było gładkie i prysne czarnym matem ... albo kupie nowe :):wallbash::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy drogie są te elementy, z których notorycznie schodzi gumowana powłoka w ASO?

Zastanawiam się czy jest sens wymieniać na nowe okolice klamek, czy dźwigni zmiany biegów, czy raczej zeskubać do końca i tak jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja scieralem papierem sciernym, potem 800 i psiknalem plastik kolo lewarka na czarny polysk i ten papier chyba jest najlepszym rozwiazaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie :decayed: Fajnie wyglądało by gdyby z plastików tunelu środkowego (ten element gdzie jest lewarek zmiany biegów oraz element do którego jest podłokietnik przymontowany) zedrzeć tą szarą powłokę żeby były czarne?? Mam wnętrze od góry do dekorów czarne a od dekorów w dół szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...