Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.


Rekomendowane odpowiedzi

a4 jest w czołówce kradzionych aut bo nie są słabo zabezpieczone.
Mając samochód z fabrycznym immo można założyć,że nie ma się żadnego zabezpieczenia.

Pozbycie się go wraz z otworzeniem drzwi,wyłamaniem stacyjki zajmuje max 2-3 min,przy czym nawet w bialy dzień nikt nie przejmie się tym że ktoś miota się w samochodzie.

Instalujcie dodatkowe zabezpieczenia,im więcej tym ciężej będzie go ukraść.

Każda blokada może nie zniechęci ale napewno utrudni życie takiemu człowiekowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu jakiś pie...olny skur...el wje..ał mi się do samochodu przez szybę i zabrał RNS-A. W biały dzień, centrum miasta. Auto posiada ubezpieczenie MiniAC w PZU. Ciekawe jak podejdą do wyceny szkód. W serwisie Audi za RNS wołają 14300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu jakiś pie...olny skur...el wje..ał mi się do samochodu przez szybę i zabrał RNS-A. W biały dzień, centrum miasta. Auto posiada ubezpieczenie MiniAC w PZU. Ciekawe jak podejdą do wyceny szkód. W serwisie Audi za RNS wołają 14300zł.

Kolego miałem to samo. Standard... Mi miniAC w PZU policzyło razem z szybą ponad 2tys. zł więc tragedii nie było. Chyba, że fabrycznie miałeś RNS-A to wypłacą Ci o wiele więcej. Patrzą po VINie a ja miałem zwykłego Concerta 1din więc mi tyle wypłacili. Jak miałeś w VINie RNS-E to dostaniesz ładną gotówkę.

Ja natomiast z RNS-E się skutecznie wyleczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...