Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Klima miga - prośba


madzia6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zwracam sie z prosba o podanie kodu do a4 2.8 AAH 95r w celu zakodowania sterownika klimy.

Czy dla tego autka kodowanie klimatronica (00040 a4 1.8) bedzie takie same.Licze bardzo na pana 'szogun0'

Z gory dziekuje

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo . Jutro pedze do czlowieka ktory ma vag moze da rade.Dziekuje jeszcze raz i przepraszam za fatyge.Tym bardziej ze zawrocilem glowe w niedziele.Jutro dam znac jak dziala klima.

Pozdrawiam pana i zycze wszystkiego dobrego.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2008, 23:08 _________________________________________________Witam , bylem dzis zakodowalem klime i jest super.dziekuje jeszcze raz szogun0 .pozdrawiam.

A teraz tak dla ciekawosci .Zjezdzilem pewnego milego dnia caly lublin i nikt z fachowcow nie potrafil tego naprawic.zawsze to samo 'zostaw auto bo to duuuzo roboty' a jak mowilem im ze trzeba sterownik zakodowac to sie ze mnie smiali mowili ze czegos takiego nie ma ze sie nie znam i ogolnie robili ze mnie glupa bo sie pewnie mlody nic nie zna.Dzisiaj pojechalem do pewnego fachowca z pod krasnika .mowie mu ze trzeba zakodowac a on ze to bez sensu ze sie nie da ze gadam bzdury i jak zwykle mlody pi....li glupoty.ja mu dalem ksero instrukcji kodowania on wraz swoje ale ja sie uparlem i w pewnym momencie sie posluchal i zaczal postepowac wg instrukcii po chwili klima ok.zdziwil sie troche i pobladl ze starego fachowca mlody pokierowal. widze ze u nas naprawde nie ma porzadnych fachwcow ktorzy chca pomoc[masakra].najgorsze jest to ze cie traktuja jak ciemniaka.a moze robia tak specjalnie bo kasa.ja tak nie moge .ale udalo sie dzieki wam i memu uparciu.na dzien dzisiejszy jestem w stanie kupic VAGa.interesuje mnie taki przenosny z wyswietlaczem nie laptop tylko mam pytanie do znawcow co takie urzadzenie jest warte[na allegro koszt ok 500 -600 zl taki do grupy vw]prosze o komentarz czy oplaca sie takie cos kupic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skanery z możliwością kodowania i robienia nastaw są OK, tylko mają strasznie małe literki.

Poczytaj opinie. Zerknij na obd2.pl, tam taki sprzedają, w pełni legalny, bo podobno viaken ma jakieś takie niepewne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...