Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszenie Gwintowane


Zadymiacz

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad gwintem tylko problem tkwi w wyborze czy zancie może firme AP sportfahrwerke i co możecie o niej podpowiedzieć albo cos dobrego innej firmy oprocz FK bo znam;] i aby mocno na komforcie nie stracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz na komforcie tracic to kups same sprezyny obnizajace :naughty: bo kupisz gwint i bedzie taczka, poza tym obnizajac autko rezygnujesz z komfotru :gwizdanie:, ale.... jest fajnie ja mam -40mm H&R same sprezyny i jest OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP jest znaną firmą od lat w zakresie zawieszeń, nie produkują super zawiasów ale shitu też nie, cenowo dobra alternatywa do H&R, KW, Eibach i Tein, mają też w ofercie gwinty z regulacją twardości co ogólnie polecam, jak masz wydać ponad 2000 to kup z regulacją bo bez regulacji może być taczka na naszych drogach, no chyba, że bardziej wolisz trakcję od komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samych sprężyn nie chce.. chce dobry gwint bo chce zeby to fajnie troche niżej wyglądało . wlasnie cos takiego regulacja wysokosci i twardosci w jakims stopniu . to nie jest wyścigówka zeby jakąś nie wiadomo jaką trakcje robić. Mam ladną felge i chce to obnizyć własnie dobrym gwintem. bo i tak musze amory zmieniać to może pomysłe o gwincie własnie tak jak napisałem. tylko czekam na podpowiedz by cos wlasnie ciekawego znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...