Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Ciekawy problem z doładowaniem (logi na chipie i na serii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam problem z doladowaniem w aucie. co moge napisac odrazu: sztanga chodzi BEZ PROBLEMU w calym zakresie i wiem jak wyglada zapieczona sprezarka i na logach i organoleptycznie. podmienialem zawor n75 z n18 i jest nadal ta sama sytuacja, po kilku przegazowaniach( np po logowaniu) nadal jest to samo(nic sie nie poprawia), logi wrecz wygladaja identycznie.

na pokladzie siedzi turbo awx i wtryski 216. jeszcze miesiac temu po zamontowaniu tego zestawu wszystko bylo ok, cisnieine trzymalo sie idealnie, teraz to patrzcie sami:

logi na programie:

Grupy: 004,011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44338.html

Grupy: 003,011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44339.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44340.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44341.html

wywalalo blad 519 w czasie logowania, lecz nie wywalalo 575.

logi na serii:

Grupy: 011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44382.html

Grupy: 011,010 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44383.html

Grupy: 011,003 - http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44384.html

ostatni log po podmianie zaworow, efekt ten sam: http://vaglog.rtnet.pl/pawel.szef_44385.html

bledow zadnych na serii nie wywala.

zwróccie uwage jak sie dziwnie zachowuje na programie ,a jak na serii. na serii , do 3k obrotow powiedzmy trzyma sie ok, od 3k stopniowo sobie rosnie. na programie to juz w ogole jaja sie dzieja. myslalem,ze n75 swiruje, ale na n18 nadal to samo.

czy uszkodzony czujnik cisnienia w kompie moze powodowac taki stan? (zaolejony nie jest)

prosze o pomoc, troche kumam, ale tutaj wymiekam.

Opublikowano

map sensor sprawdź - rurke w ECU oglądnij dokładnie ...

Opublikowano

sterowanie turbo szwankuje, albo kierownice w turbo się zacinają albo gruszka, pod warunkiem że N75 i N18 sprawny, sprawdź osobno kierownice i gruszkę czy nic nie wadzi, odkręć gruszkę od wspornika i zdejmij zawleczkę z trzonka sztangi i osobno obadaj wciskając ręcznie sztangę w gruszkę no i prace bolca, mocno machaj nim góra duł, jak cokolwiek będzie oporu turbo do czyszczenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.