Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zapalniczką.


Mlody_GP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam w swoim audi A4 B5 FL problem z zapalniczką.

Kłopot polega na tym, iż zapalniczka nie przekręca się (jest cały czas zamknięta) - nie ma możliwości odwrócenia jej a co się z tym wiąże użytkowania Może ktoś miał podobny problem i wie jak naprawić te zapalniczkę.

Pozdrawiam

Młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się, bo u mnie ciężko się zamykała i otwierała, a dzisiaj jak się sama otworzyła tak już nie mogę jej zamknąć. Cały czas wraca do pozycji otwartej, dlaczego ?? Pomóżcie plissssss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ spirala z cienkiej blaszki albo wypadła ze swojej prowadnicy albo sie uksyła, cieżko jest to zrobić. musiałbys wymontować wkład z zapalnioczką z tunelu środkowego i wyciagnąć sam wkład który sie obraca to bedziesz wiedział o co chodzi. porawdopodobnie ta spirala sie rozwinęła i nie jest juz na swoim miejscu. musiałbyś dorwać dprawną tą spirale ze środka co wiąże sie z zakupem całego wkłądu i przekładki, znajdz poprostu sam wkład i zemień go z tym u ciebie w tunelu

http://moto.allegro.pl/zapaliniczka-kompletna-do-audi-a4-b6-2000-2004rok-i1636721183.html

ja mam idętyczne do sprzedania lecz tez jest z tym problem, woszem zamyka sie i otwiera ale przy otwieraniu od połowy trzeba pomóc jej ręką. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąć zapalniczkę??[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:32_________________________________________________Witam

Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąc zapalniczkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musisz wyjąć środkowy tunel, jak masz podłokietnik to odkrecasz najpierw podłokietnik potem tunel. o ile pamietam. tu masz link jak to zrobić krok po kroku, w polifcie na miejscu uchwytu na napoje(przedfift) znajduje sie zapalniczka, jak bedziesz miał tunel w rękach to od spodu 2 śrubeczki i po kłopocie. mi za 1 razem jak to robiłem to zajęło mi jakieś 10 minut

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_uchwyt_na_napoje-t74293.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...