Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] [B5 AEB] Avancik 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Stało się...Do stajni trafił kolejny pacjent. Niemal rówieśnica mojej ABC z quattro na pokładzie...a mianowicie aeb, rok 96 (dokładnie grudzień, więc modelowo 97). Generalnie auto standardowe ale smaczek jest. Kupione z przebiegiem 235 tys. po wymianie turba.

Z wyposażenia posiada:

- AEB :>

- 2 szyby w prądzie

- 2 elektryczne, grzane lustra, podgrzewane spryski

- 2 jaśki, uchwyty na napoje, ori podłokietnik

- duży fis

- zawias 1BE

- klima

- Concert + sub w gabażniku

- esowa kiermana

- kubełki

- 15" stal na zimach

- sporo światła w środku

- central z pilota

- domykanie szyb i pewnie jakieś tam...

Do roboty:

- dozbrojenie w brakujące elementy

- remont hamulcowni (na 312 mm)

- brak znaczków

- ori zmieniara

- gwint lub inny zawias - niższy

- białe kierunki w błotnik

- chromy na szybach no i może chromowany reling

- polerka pytki tzn. wydechu

- podświetlenie nóg przy otwartych drzwiach

- zmiana seryjnych głośników na hetrz-a

Pakiet moc :polew: :

- downpipe (rura i flansze leżą i czekają aż będzie cieplej)

- FMIC (550x180x65mm)jestem w trakcie lektury i szukania orurowania jeśli można tak powiedzieć

- TIP (pod seryjny filtr bo na stożku chyba nie chce mi się jeździć)

- alu 17" (seria od a6 - nie wiem jak się nazywają ale wiem, że będą czerwone)

W aucie na pewno nie będzie, poliftowych lamp z przodu, ciemnych szyb, czarnego grila...będzie typową niemiecką suką :gwizdanie:

Zaraz po zakupie:

a322dizak.jpg

Po wolnej chwili w garażu, ogarnięta mechanicznie, posprzątana i pachnąca:

P1090739.jpg

P1090735.jpg

P1090734.jpg

Korzystając z okazji...niech użytkownicy AEB-ow podpowiedzą co zrobić z wydechem albo tą złączką elastyczną bo po dwóch po dwóch tygodniach od wymiany się już rozhałasowała na nowo...chodzi o to żeby było cicho :rolleyes:

A wracając jeszcze do mocy to niech mi tu szybko ktoś film nawinie co trzeba zrobić i ile to kosztuje aby jeździć deko moreno szybciej...mam na myśli ok 190 - 200 KM.

Opublikowano

Ja wymieniłem u Siebie w AEB'ie tą elastykę jakieś dwa tygodnie temu i jest cichutko :-). Dali mi dwa lata gwarancji. Co do mocy, to CHIP ~ 180-190KM w zależności od stanu silnika. A potem to już jakieś DP, TIP, IC ale to trochę drożej :cool1:

Opublikowano

niczym sie niewyróżniająca ladna kozowata audiczka :decayed:

fajny silniczek masz :naughty: tez mialem mie c taki ale okazyjnie od znajomego i o wiele taniej wzialem tdi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kolego tych chips-ow jak mrówków :mysli: no i fachowców niewielu w okolicy...a zaiwaniać 320 km po 30 czy 40 horspałerów to się mija troszkę z celem... :wallbash:

I o to właśnie chodzi...ma być cicho, niepozornie i czasem zaskakująco :evil: Chociaż już brakuje mi trochę elastyki V 6-tki...stare poczciwe ABC śmiga całkiem nieźle no i quattro robi robotę dobrą :)

Opublikowano

na 180km chip wystarczy, jak chcesz zostawiac przedliftowe lampy to chociaz pomaluj srodki na czarno, fajnie to wyglada, a relingi zrob sobie sam w chrom, scansol, zdrapka, w uj cierpliwosci, pasta polerska i sie blyszcza jak psu jajeczka:)

dobra sztuka, kupa mozliwsosci do rezania :kox:

Opublikowano

Mam 1be na sprzedaz do avanta :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.