Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przegląd - Naklejka znamionowa - gdzie się znajduje???


adi311287

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem. Byłem dzisiaj na przeglądzie ze swoją A4 B5 i na przeglądzie powiedziano mi że mam tabliczke znamionowa z nr VIN ale niemam "naklejki znamionowej" na ktorej podobno są wypisane masy pojazdu itp. i kazali mi isc do wydziału komunikacji żeby złożyć pismo o wyrobienie takiej właśnie naklejki...

Powiecie mi coś wiecej o tej nakklejce? gdzie ją znajde, co na niej powinno być, jak wygląda itp.?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie wiem czy na 100% chodzi o tę tabliczkę bo nie mam jak teraz tego sprawdzić.

Dopiero jutro będę miał auto to wtedy bym potwierdził czy to ta czy też nie.

Na zdjęciu, zaznaczona na czerwono.

DSC04861.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zbiorniczku płynu chłodniczego Tam jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem. Byłem dzisiaj na przeglądzie ze swoją A4 B5 i na przeglądzie powiedziano mi że mam tabliczke znamionowa z nr VIN ale niemam "naklejki znamionowej" na ktorej podobno są wypisane masy pojazdu itp. i kazali mi isc do wydziału komunikacji żeby złożyć pismo o wyrobienie takiej właśnie naklejki...

Powiecie mi coś wiecej o tej nakklejce? gdzie ją znajde, co na niej powinno być, jak wygląda itp.?

Dzięki.

Do końca 1996 r. były chyba tabliczki znamionowe aluminiowe przynitowane do przedniej przegrody i posiadały identyczne dane jak stosowane w kolejnych latach naklejki. Tabliczka np w b5 z silnikiem 1Z u znajomego jest przynitowana za zbiorniczkiem z płynem chłodzącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez byla za zbiorniczkiem ale zostaly same nity :) juz załatwione. byłem w wydziale komunikacji po zaświadczenie o zgodzie na wystawienie zastępczej i na stacji nakleili mi naklejke i po sprawie.

TEMAT ZAMKNIETY.

Dzięki pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...