Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Filtry


kamil21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dobraniem filtrow glownie chodzi o filtr paliwa, podobno sa dwa rodzaje.

Ktos wie jaki jest numer chodzi o filtr firmy Mann.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci podac numer katalogowy ale audi B 028 127 435 B ori kosztuje ok 100-120 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze zamawiam u kolesia caly komplet filtrow Mann i On ma ze dwa rodzaje filtra paliwa.

z tego co widzę masz 1Z wg mnie jest jeden rodzaj np. Filtrona PP850, wys filtra 184.5 średnica 85 średnica otworu wlewowego M16x1.5, pozdrawiam

http://moto.allegro.pl/item289279900_filtr_paliwa_audi_vw_volvo_wroclaw.html mowisz o takim???

Czyli z tego wynika ze Mann WK 845/1

Taki jak ten http://moto.allegro.pl/item290909946_filtr_paliwa_a4_a6_passat_80_volvo_850_s70_s80_v70.html

Czyli wsio jasne, dzieki za pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, jak dwa rodzaje?? rodzaj jest jeden, to wszystko to te same filtry tylko innych producentów, mają po prostu inne oznaczenie...

Podales oznaczenie Filtrona na tej podstawie znalazlem oznaczenie Mann wiem ze te sa takie same.

Filtry zakupywalem on-line, sprzedwca napisał "Paliwa – dwa rodzaje, proszę sprawdzic czy przykrecany czy zasilanie ma na takie wciskane rurki"

Otrzymalem komplet filtrów MANN pasowały bezproblemowo. Oto oznaczenia, może komuś sie przyda nie bedzie musiał szukać.

Oleju – w 940/44

Powietrza – c 26 168

Kabinowy – Cu 3955, lub cuk 3955

Paliwa - WK 845/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...