Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Świeci się kontrolka od napędu


podecho

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum. Mam problem ze swoim samochodem (audi a4 aeb 1.8 T quattro). Wyłączyłem samochód na 5 minut, po czym znowu chciałem go odpalić lecz z nie wiadomych przyczyn zachowuje się co najmniej dziwnie. Odpala ale po dosłownie 2 sekundach spadają obroty i gaśnie. Do tego na desce zapaliła się i miga kontrolka koloru żółtego ( z tego co mi się wydaje przedstawia samochód) od napędu. czy ktoś miał juz taki problem? co to może być? i najważniejsze ! jakie mogą być koszty takiej przyjemności... [br]Dopisany: 12 Styczeń 2008, 20:49 _________________________________________________aha no i muszę dodać że jestem posiadaczem Tego samochodu od nie dawna. jeździłem nim wszystko było ok jak to się stało stałem dokładnie koło garażu bo miałem wymieniać łożyska z tyłu... dlaczego ja nie mam szczęścia do samochodów?? (refleksja) pozdrawiam forum i czekam na decyzje z góry :cool::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpala ale po dosłownie 2 sekundach spadają obroty i gaśnie. Do tego na desce zapaliła się i miga kontrolka koloru żółtego ( z tego co mi się wydaje przedstawia samochód) od napędu. czy ktoś miał juz taki problem? co to może być? i najważniejsze ! jakie mogą być koszty takiej przyjemności... [br]

Pierwsze slysze o takiej kontrolce od napedu, a moze to od IMO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z Immobilizerem.

Poczytaj, bo jest to dokładnie opisane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha także wielki dzieki i zabieram się do szperania po forum. mam nadzieje że to jest Immobilizer bo ta kontrolka nie wygląda za sympatycznie, no i przedstawia samochód. dzięki za pomoc i jak uda mi się to zrobić to na pewno dam znać koledzy. Pozdrowienia ( trzymajcie kciuki) :thumbup:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 10:44 _________________________________________________witam. zrobiłem tak jak mi poradziliście koledzy. wszystko jest teraz OK :) zrobiłem tak jak było w instrukcji no i sprawdziło sie to w 100 % moje maleństwo już śmiga. pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...