Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela


EndriuGiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem :decayed:

-w samochodzie jest tak:

1010094.jpg

3 kostki, czerwona 4 kable, czerwona 2 kable, żółta 3 kable

- w fotelach mam tak:

1010092t.jpg

3 kostki zielona 4 kable, czerwona 1 kabel, żółta 2 kable

Samochód polift, fotele starsze jak to połączyć żeby grzało i żeby poduszek nie odpalić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę kolega fotele nowe podpina ja ostatnio też pytałem odnośnie podłączenia tych twoich

grzanie foteli (kolor zielony) podłączysz bez problemu bo wtyka i gniazdo takie samo

jeśli chodzi o poduchy to ja w swoich ori fotelach przedliftowych mam poduchy i są dwie kostki jedna czerwona w której jest tylko masa a druga żółta w której są dwa przewody musiałbyś zmieniać wtyczki co by pasowały do tych przedliftowych pod fotelami

może ktoś jeszcze coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi masz model lift a fotele są z przed i z tąd ta róźnica w kostce od poduszki, pozostałe 2 są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to jak zmienię fotele to wtyczki mi zostaną...jeśli nie potrzebne Ci na już to dogadamy się jak założę fotele

ogólnie to będziesz chyba potrzebował tą żółtą z fioletową zawleczką (w sumie u mnie jest jeszcze czerwona w której jest jeden przewód brązowy z masą ale ty masz wtykę od elektryki tak samo wyglądającą byś musiał sprawdzić czy w tej czerwonej u ciebie masa jest w tym samym miejscu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi potrzeba tylko wtyczki te zolte :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:10_________________________________________________z tych moich foteli oczywiscie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak

mi one zostaną bo zmieniam na wtyki poliftowe ale nie wiem ile mi zajmie podpięcie foteli dlatego jak nie śpieszysz się to dogadamy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci nie będą potrzebne to możesz mi je podesłać :cool1:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:15_________________________________________________jak zmieniasz na poliftowe to jak ci zostana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja muszę swoją wtykę tą żółtą (która jest Tobie potrzebna) zmienić na poliftową czyli taką jak miałeś u siebie czyli te żółte ode mnie zostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie czaje za bardzo zamotalem sie. to dasz mi te z tych foteli co ja ci wyslalem czy ze swojej wiazki w samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) z mojej wiązki wypnę wtyki do poduch, które są potrzebne Tobie bo będą Ci pasowały do gniazd, które masz w tych nowych fotelach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...