Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Bose sedan


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Mam pyatnie czy bose w sedanie wychodzilo bez suba?? bo kurde ja niby mam ale suba nigdzie nie bylo, wtyczki od niego tez nie widze, a jako suby graja niby dwa glosniczki w polce bo z nich jest tylko bas :confused4::mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE w b5 fajnie gra :mysli: miałem kiedyś i mi w ogóle się nie podobało :gwizdanie:[br]Dopisany: 17-05-2011, 15:06:21_________________________________________________lukasz_inglot nie masz zmieniarki :mysli: może ktoś kiedyś wymontował poszukaj po lewej stronie w bagażniku okrągłej kostki tam powinna być zmieniara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE w b5 fajnie gra :mysli: miałem kiedyś i mi w ogóle się nie podobało :gwizdanie:[br]Dopisany: 17-05-2011, 15:06:21_________________________________________________lukasz_inglot nie masz zmieniarki :mysli: może ktoś kiedyś wymontował poszukaj po lewej stronie w bagażniku okrągłej kostki tam powinna być zmieniara :decayed:

Powiem ci że jak do odpaliłem to bardzo ladnie grało :mysli: do tego jakaś mala skrzynka i takie granie by mi wystarczyło.

Ja zmieniare mam, ale brakuje mi właśnie suba, w sumie to i zmieniarka nie wleci do tego bo mi nie bedzie potrzebna, ale mam takie pytanie jescze bo chce sobie kupić radio pionka pod 2 din da rade obsluzyc pod tym bose ?? czy nie za bardzo? :) bo nie wiem czy przekładać bose całe czy kupować głośniczki i jakiś wzmacniacz pod nie i robić coś swojego zamiast bose :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze zrozumialem to auto nie ma w tej chwili bose i mowa o opcjach w polaczeniu z mozliwoscia zmiany radia

Seryjnie obecnie teraz jest pewnie "pasywny" przod i pewnie wzmacniacz seryjny na tyl...

Proponuje nie pakowac sie w zadne bose a zrobic tak

- zestaw odseparowany na przod (po polsku glosniki ze zwrotnicami) + wytlumic drzwi (jak sie da..moze to jeden wielki otwor i szkoda walczyc)

- tani (ale prawdziwy!) wzmacniacz 4 kanalowy z mozliwosci mostkowania na 2 i 3 kanaly (albo 2 kanalowka ale nie ma jak suba podlaczyc)

- jakies niedrogie okablowanie (sygnalowki, zasilanie wzmaka, kable glosnikowe)

=> to jakies 600-1000zyla czesci (zalezy jakie glosniki, kable, wzmacniacz, czy z wytlumieniem itp)

Bedzie gralo lepiej niz bose (do tego mamy nowe czesci!!! a nie stare glosniki ze szrotu), potancjalnie latwy upgrade na suba (wzmak mostkujesz na 3 kanaly a nie 2). Aktywny tyl zostaje seryjny, latwo to spiac z innym radiem Roboty pare h pewnie troche wiecej niz w montowaniu bose

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz w tej chwili mam tylko dwa głośniczki w autku (tylnia polka) zasilane radiem symphony, w boczkach nic nie gra :wallbash:, a bose mam z angola ktore mi sie pdoobalo jak gralo. Ja generalnei chciałem kupic 4xPB 16cm + do tego wzmak 4 kanaly i cos do bagaja ze wzmacniaczem ale obecnie nei mam kasy zeby sie bawic w sprzet bo jest pare innych wazniejszych rzeczy do zrobienia. Chodzi mi po prostu o to czy da rade spiać bose z radiem pioneer bt900 bo takie chce kupic. Jezeli nie ma i za dużo zabawy to po prostu sprzedam bose.... same głośniki PB to koszt około 500zł + wzmacniacz okablowanie wygluszenie i tak dalej... wiec troche kasy bo poszlo, dlatego jak cos mi zalega na garazu to mozna by sie z tym pobawic tyllko pytanie czy sie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz graty to co innego (myslalem, ze to na etapie czego szukam...) - co do radia nieori i bose to prawdopodobnie bedziesz potrzebowal takie adaptera (na allegro latwo namierzysz)

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz graty to co innego (myslalem, ze to na etapie czego szukam...) - co do radia nieori i bose to prawdopodobnie bedziesz potrzebowal takie adaptera (na allegro latwo namierzysz)

Przemek

Ok dzieki wielkie :good::notworthy: nie długo sie bede bawil i zobacze co z tego wyjdzie :) , najwazniejsze ze sie da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...