Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

L.A NOIRE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra ktoś już?

Ja dopiero zacząłem i nie zdążyłem jeszcze wszystkiego obadać.

Gra bardzo przyzwoita, obadał ktoś może już w jaki sposób przesłuchiwać ludzi bo ja narazie nie mogę do tego dojść?

Pod względem grafiki, mimiki twarzy gra bardzo dobrze dopracowana...

Opublikowano

na PS3 Już jest?? czy grasz na Piracie na X'pudle??

Opublikowano

Już jest :?: :blink:

Opublikowano

Teoretycznie dzis jest premiera, ale w PL 20.05.

Jak znam zycie... to dzis bede mial :polew:

Opublikowano

Gra wciąga jak cholera ....

Opublikowano

Wciaga, wciaga, ale szczerze - mam podobne wrazenie przehajpowania jak przy RDR :)

Znowu za duzo oczekiwalem :)

Muzyka jest genialna...

Infinity, gdzie jestes? Ja juz skonczylem morderstwa i siedze w narkotykach :naughty:

Opublikowano

ja w Morderstwach ....

Fly ale daje radę ..ty powiedz jak masz zgłoszenia z KGPL i masz kolesia co strzela do ciebie to można go unieszkodliwić ,ale tak aby go nie zabijać ??Bo ja zawsze zabijam .HEADSHOT :polew: :polew:

Opublikowano

jak scigasz go fura, to jedziesz tak zeby partner przestrzelil mu kola, albo walisz w niego, a on robi dacha :)

jak gonisz go z buta... to poprostu musisz go dogonic i zlapac.

a jak jest strzelaninca, to nie ma opcji, musi zginac :D

ja jeszcze musze obcykac jak oddawac strzaly ostrzegawcze zeby gosc przestal uciekac (jest taki achievement) :mysli:

Opublikowano

mam podobne wrazenie przehajpowania jak przy RDR :)

RDR był przehajpowany ??? przeciez ta gra miżdży suty :good: :good: :good:

Opublikowano

no właśnie... Strzał ostrzegawczy :gwizdanie: o to chodzi mi. A RDR też miażdży suty jak i DLC do niego :D UNDEAD :D do LA NOIRE TEZ będą DLC :D[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 13:32_________________________________________________jak rozwiązałeś sprawę z zabójstwem kobity...gdzie jest oskarżony Mąż który pali dowody (buty NR 8 ) i ten Pederasta ze szkoły

Opublikowano

mam podobne wrazenie przehajpowania jak przy RDR :)

RDR był przehajpowany ??? przeciez ta gra miżdży suty :good: :good: :good:

byl przehajpowany, sledzilem wszystko co wyciekalo do prasy, multi byl prezentowany jako mega czad... a wyszlo jak wyszlo.

samo story bylo bardzo dobre, gra mnie pochlonela, ale zabraklo dobrego multi, zresta GTA4 tez mialo slabe :kwasny:

la noire jest bardzo dobre, ale tu i w RDR brakuje mi efektu "WOW" jak przy GTA4.

jak rozwiązałeś sprawę z zabójstwem kobity...gdzie jest oskarżony Mąż który pali dowody (buty NR 8 ) i ten Pederasta ze szkoły

nie pamietam, ale nie mialem problemow z zadna sprawa... musiales cos przeoczyc.

rozmawiales z sasiadka?

no właśnie... Strzał ostrzegawczy :gwizdanie:

trzeba podczas poscigu goscia dluzej przytrzymac go na muszce poprostu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.