Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wyniki z Hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

Dziś sprawdzałem swój motor na hamowni przenośnej i prosiłbym o komentarz,czy wszystko jest oki, ;(

dawaj wykres :cool1:

Opublikowano

auto było ważone ?

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem brakuje parę Nm ,ale myślę,że przy przebiegu 230tys.(mam nadzieję) jest ok.,Co wy na to? :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 20:49_________________________________________________Tak było, bez kierowcy i pasażera 1550 kg.

Opublikowano

moim zdaniem hamowanie za pozno zaczete

w Dobrzyniewie na wadze ? :)

powiedz kto hamuje auta w białym już dodatkowo ?

to dynomet?

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem kolesia w necie , na wykresie masz jego dane[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:08_________________________________________________A hamowanie było podczas jazdy(hamownia przenośna), i tak koszt tylko 50 zyli

Opublikowano

bylo zaczynać pomiar od 1,2 krpm to i wynik byłby inny ;)

Opublikowano
  • Autor

To znaczy że,cały wykres do kibla?

Opublikowano

nie :) tylko poczatek :)

Opublikowano
  • Autor

A tak ogólnie t nada się pod małe mody?

Opublikowano

czy nada sie do modów to poproszę logi, bo hamownia mnóstwo rzeczy potrafi ukryc :gwizdanie:

Opublikowano

wykres jak na Dynometa moze byc,

dla porownania wstawiam wykres AVF'a [tez Dynomet], którego jakis czas temu robilem i mozesz sobie porównac.

avf4x4.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Spanky,Gdybym zaczął hamować od 1200rpm , to by było więcej Nm (takie moje bezmyślne paplanie)Bo w twoim wykresie jest więcej Nm,z tego co słyszałem ,to ważniejsze są Nm niż km[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________Apropo logów,to byłem też dziś u Pawła z Autoserwis Dojlidy,sprawdzał na postoju i podczas jazdy i wszystko było oki.Nawet na chwilę wgrał mi program pod 160 ph.Przejechałem się, trchę było czuć róznicę i zastanawiam się nad zakupem ,powiedział mi 500 złociszy.

Opublikowano

Ludzie nie wiedzą że moc jest zależną momentu :P

wolelibyśmy zobaczyć te "oki" :P

Pewnie wgrał Ci gotowca nic nie wartego :D

Opublikowano

Spanky,Gdybym zaczął hamować od 1200rpm , to by było więcej Nm (takie moje bezmyślne paplanie)Bo w twoim wykresie jest więcej Nm,z tego co słyszałem ,to ważniejsze są Nm niż km[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________Apropo logów,to byłem też dziś u Pawła z Autoserwis Dojlidy,sprawdzał na postoju i podczas jazdy i wszystko było oki.Nawet na chwilę wgrał mi program pod 160 ph.Przejechałem się, trchę było czuć róznicę i zastanawiam się nad zakupem ,powiedział mi 500 złociszy.

im pozniej tym gorzej, na Twoim wykresie przy 2000 rpm gdzie AVF ma w serii max moment > 300 nm u Ciebie jest ledwo 250 Nm ...

ponizej jeszcze jeden moj wykres innego AVF'a z tym ze pomiar zrobiony troszke pozniej niz poprzednio takze mozesz zobaczyc rożnice

a4b6avfq.th.jpg

p.s 500 zł za wgranie gotowca to troche dużo , no chyba ze robil go na podstawie logów, ktore wcześniej robiliście ...

Opublikowano
  • Autor

Ludzie nie wiedzą że moc jest zależną momentu :P

wolelibyśmy zobaczyć te "oki" :P

Pewnie wgrał Ci gotowca nic nie wartego :D

Mody były wgrane tylko na test,przejechałem się , i potem przywrócił do ustawień fabrycznych.A logów nie mam,nie chciało mu się wydrukować[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 22:26_________________________________________________W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

Opublikowano

W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

za pozno kazal Ci deptac i za pozno wcisnal spacje w laptopie ...

Opublikowano

W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

za pozno kazal Ci deptac i za pozno wcisnal spacje w laptopie ...

:good:
Opublikowano
  • Autor

Dobrze że,tylko 50 mnie skasował.Jak zrobię logi to wrzucę na forum.

Opublikowano

Dobrze że,tylko 50 mnie skasował.Jak zrobię logi to wrzucę na forum.

ale widac ze auto trzyma parametry, takze 50 zl nie poszlo na marne ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.