Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] NIe działają wycieraczki, kierunkowskazy, światła mijania i klimatyzacja


schizol86

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz problemów z przekręcaniem kluczyka w stacyjce? Z tego co gdzieś kiedyś czytałem na forum to chyba uszkodzona kostka stacyjki może mieć na to wpływ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie przekaźnik pod kierownicą jeśli dobrze pamiętam to jego numer 380, jeśli nie działają ci kierunki światła przeciwmgielne,wycieraczki i nadmuch klimy to 100%ten przekaźnik.

Zle ci napisałem za wycieraczki,kierunkowskazy,dmuchawa itp. –przekaźnik nr. 370 – 8D0 951 253( zastąpiony przez)7M0 951 253A znajduje się on w pozycji 2 na głównej płytce przekaźników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy to przekaźnik,odkręć dolną osłonę pod kierą i przynajmniej u mnie tak było miałem dwa przekaźniki 370 jeden na głównej płytce drugi na dodatkowej od sterowania wentylatora chłodnicy i podmień sobie i zobaczysz czy to to,możesz także podłączyć przekaźnik pod 12V i sprawdzić omomierzem i tak:Biegun 85 – (- minus)

Biegun 86 – (+plus)

Podłączamy omomierz do biegunów 30 + 87 = 3,6 przy załączonym przekaźniku, przy wyłączonym = 1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą kostkę dostaniesz w sklepie z częściami samochodowymi , a jak nie to na zamówienie w np. ASO Skoda podam ci nr mojej starej kostki może się przyda.

4A0 905 849 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...