Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Moja A4 Avant 2.0tdi 140PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

W końcu miałem troszkę czasu i zrobiłem swojej A4 kilka zdjęć :) Moje autko jest z 12.2006, model 2007. Wydaję mi się, że jest to pakiet wew s-line, chociaż nie jestem pewien, bo nie ma czarnej podsufitki.

Jak dotąd nic w aucie nie zmieniałem, wszytko wygląda tak jak fabryka zrobiła. Posiadam jeszcze komplet fabrycznych felg alu 16" na zimę, tu na zdjęciach są 17" :)

Wyposażenie autka:

- skórzana tapicerka (pełne skóry czarno/grafitowe),

- trójramienna sportowa mulitfunkcyjna kiera,

- skórzany drążek zmiany biegów,

- skórzany podłokietnik,

- sportowe fotele,

- elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego (dmuchana poduszka),

- wysuwane podstawki pod uda,

- pełna eletryka (4x szyby, lusterka),

- nawigacja RNS-E (duża, 2x slot na kartę pamięci SD),

- bluetooth,

- zestaw głośnomówiący,

- uchwyt na telefon w podłokietniku,

- zmieniarka płyt cd 6x w schowku,

- sensor deszczu,

- sensor zmierzchu,

- lusterko wsteczne fotochromatyczne,

- tempomat,

- 6x airbag,

- system Coming/Leaving Home,

- czujniki parkowania PDC,

- klimatronik 2 strefowy,

- podgrzewane przednie fotele,

- srebrne listwy wew.,

- domykanie i otwieranie szyb z pilota,

- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach,

- kolorowy FIS,

- srebrne relingi dachowe,

- alufelgi srebrne pięcioramienne 16" ori Audi (opony zima 205/55/16),

- alufelgi czarne pięcioramienne 17" (opony lato 235/45/17).

Planowane mody to:

- przyciemnienie tylnych bocznych szyb oraz szybę klapy bagażnika,

- obniżenie zawieszenia ( same sprężyny, bez amorków), chociaż tu w DE trzeba pewnie będzie to wszystko jeszcze zatwierdzić w TUV, bo tu raczej nie ma takiej samowolki jak w PL :tongue4:

Ogólnie jestem zadowolony z wyboru autka, jeżdżę już nim 1 rok i 3 miechy, na budziku 150k km, od zakupu zrobione jakieś 28k km.

Pozdrawiam :)

2qdmo61c42qdmo61c4

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

S-line to nie jest, ale autko bardzo ładne :) ale faktycznie przydałoby się go obniżyć chociaż o te 2-3 cm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

S-line to nie jest, ale autko bardzo ładne :) ale faktycznie przydałoby się go obniżyć chociaż o te 2-3 cm :decayed:

dzięki Jedrekx :)

Opublikowano

No bardzo ładne.Kiera, fotele, RNS, :good:

Opublikowano

No i jest następny czarny avancik :oklaski:super furka :good:powodzenia w modach.niech moc będzie z nami!!! :naughty:

Opublikowano

Wyposażenie podobne do mojego ^^

Gratuluje autka :)

Mało coś masz tych modów chyba ,że to dopiero początek xD

Opublikowano

No ładny czarnuch! :naughty: Niżej troszkę koniecznie...

Opublikowano
  • Autor

Wyposażenie podobne do mojego ^^

Gratuluje autka :)

Mało coś masz tych modów chyba ,że to dopiero początek xD

Ogólnie podoba mi się wszystko w aucie, powiedzmy mody w moim wykonaniu ograniczą się do bardzo drobnej kosmetyki wizualnej. Nie bardzo mam gdzie modzić, przydałby się garaż, troszkę narzędzi i czas żeby to wszystko zrobić :wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:23_________________________________________________

No bardzo ładne.Kiera, fotele, RNS, :good:

:hi::)[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:29_________________________________________________

No i jest następny czarny avancik :oklaski:super furka :good:powodzenia w modach.niech moc będzie z nami!!! :naughty:

:hi::)[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:29_________________________________________________

No ładny czarnuch! :naughty: Niżej troszkę koniecznie...

obniżymy czarnucha, bez obaw, widziałem u innych kolegów jak to wygląda i też mi się spodobało :naughty::hi:

na razie czekają mnie mody drugiego autka (felgi+opony 18", grill SL look), ale za Audi też się wezmę :)

Opublikowano

A tym z gwiazdą to chyba kobietka śmiga :mysli: U mnie to żonka robi za pasażera,super navi i ogranicznik prędkości :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

A tym z gwiazdą to chyba kobietka śmiga :mysli: U mnie to żonka robi za pasażera,super navi i ogranicznik prędkości :kwasny:

tak zgadza się, Mesiu jest dla żonki :good:,

dobre z tym ogranicznikiem i navi :polew:

Opublikowano

Bardzo ładny avancik i fele do tego, tylko jak piszecie ze 2-3 cm na glebe z nim.

podstopnica i nakładki na pedały do pełni szczęścia zakładaj.

Opublikowano

:hi:

Bardzo ładny czarnuch, środeczek super wygląda :good:

Masz auto z 12.2006r to dlaczego lampy z pomarańczowymi kierunkami :?:

W drugiej połowie tego roku już były całe białe takie jak KERCZI ma np :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Bardzo ładny czarnuch, środeczek super wygląda :good:

Masz auto z 12.2006r to dlaczego lampy z pomarańczowymi kierunkami :?:

W drugiej połowie tego roku już były całe białe takie jak KERCZI ma np :mysli:

Dobre pytanie z tymi lampami, nawet nie wiedziałem, że taka zmiana była :mysli: W aucie nic nie było zmieniane, wszystko jest ori, auto po leasingu, wszystkie serwisy w ASO były i są robione :)

Jak chciałem kupić osłony na podszybie i aku to mi powiedzieli w ASO, że producent nie przewidział takiej modyfikacji w moim modelu :shocked:

Opublikowano

Mi powiedzieli to samo o B6 model 2004, ale zamowiłem do 2002 i wszystko pasi.Oszczedzili na kawałku plastiku, a zawsze syf się tam zbiera.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po 2 latach użytkowania mojej Audi A4 przyszedł czas na rozstanie :( wymuszone wyjazdem poza Europę.

Jednak mam bardzo miłe wspomnienia co do samego auta i marki. Nigdy mnie auto nie zawiodło i nigdy się w nim nic nie zepsuło :good: Dzięki forum A4-klub.pl mogłem bliżej poznać samo auto i markę Audi, której właścicielem byłem pierwszy raz. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę posiadaczem jakiejś Audicy, jak narazie duża zmiana w moim życiu i nowy kraj do odkrycia. Pozdrawiam wszystkich :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.