Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] sebek840 moja A4


sebek840

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

promocja byla przy robieniu klamek.Ale tylko na jedna strone sie zalapal.Tak na powaznie to wyglada nawet,tylko czy aby nie ma szpachlu na sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

sorki ale zdjęcia w różnym czasie były robione.

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:28_________________________________________________

Ileż to tych siedzeń masz podgrzewanych :evil:

co do siedzień to miałem zapas przełączników i po prostu wsadziłem bo nie miałem nic innego,na razie....[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:34_________________________________________________

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

szpachli nie ma na bank mam drugie pary drzwi już takiego kupiłem niestety i tak wróci wszystko do normy, nowy lakier jak kolega zauważył jest nieco zmęczony,do zmiany lampy przód i tył no i środek czyli tapicerka cały komplet. pozdro sebo.

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

promocja byla przy robieniu klamek.Ale tylko na jedna strone sie zalapal.Tak na powaznie to wyglada nawet,tylko czy aby nie ma szpachlu na sobie?

Bliźniacza do mojej, tylko moja ma klamki :polew: Powodzenia w modach :go[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:53_________________________________________________moi drodzy macie rację ale i tak zrobię z niej ładną furę.taką niestety kupiłem póki co to będę miał do was parę tematów,ale o tym będę pisał nie co póżniej . chciałem kontynuować ale jednak zrezygnuje z tych drzwi bez klamek :thumbdown: chciałem tylko znać opinię,teraz wiem że to wiocha. pozdrawiam sebo. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo.. Autko ma się Tobie podobać nie nam ! :) Tobie to odpowiada to ok :) To jest tylko i wyłącznie nasze zdanie :good:

Nie musisz tworzyć takich jak inni - polift lampki kiera eS itd.. Masz coś nowego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo.. Autko ma się Tobie podobać nie nam ! :) Tobie to odpowiada to ok :) To jest tylko i wyłącznie nasze zdanie :good:

Nie musisz tworzyć takich jak inni - polift lampki kiera eS itd.. Masz coś nowego :hi:

...i innego :naughty: i wybacz nam sebo te wyglupy :notworthy::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko panowie, tylko w kur... :wallbash: mnie to że mam fajną furkę i chcę żeby naprawdę świeżo wyglądała, tylko jakiś kretyn przede mną musiał ją trochę oszpecić :wallbash: dlatego chciałem znać waszą opinię na temat tych drzwi. pozdrawiam załogę A4 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko panowie, tylko w kur... :wallbash: mnie to że mam fajną furkę i chcę żeby naprawdę świeżo wyglądała, tylko jakiś kretyn przede mną musiał ją trochę oszpecić :wallbash: dlatego chciałem znać waszą opinię na temat tych drzwi. pozdrawiam załogę A4 :a4fan:

zdanie już znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...