Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] sebek840 moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

promocja byla przy robieniu klamek.Ale tylko na jedna strone sie zalapal.Tak na powaznie to wyglada nawet,tylko czy aby nie ma szpachlu na sobie?

Opublikowano
  • Autor

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

sorki ale zdjęcia w różnym czasie były robione.

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:28_________________________________________________

Ileż to tych siedzeń masz podgrzewanych :evil:

co do siedzień to miałem zapas przełączników i po prostu wsadziłem bo nie miałem nic innego,na razie....[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:34_________________________________________________

Hmm kierunki z błotników też zawineli :naughty: tylna wycieraczka też zatrzymuje sie po przeciwnej stronie niż powinna :mysli:

Ciekawe auto wydaje mi się że lakier trochę zmęczony. Powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

szpachli nie ma na bank mam drugie pary drzwi już takiego kupiłem niestety i tak wróci wszystko do normy, nowy lakier jak kolega zauważył jest nieco zmęczony,do zmiany lampy przód i tył no i środek czyli tapicerka cały komplet. pozdro sebo.

Z jednej strony kierunek zniknął tylko :gwizdanie:

promocja byla przy robieniu klamek.Ale tylko na jedna strone sie zalapal.Tak na powaznie to wyglada nawet,tylko czy aby nie ma szpachlu na sobie?

Bliźniacza do mojej, tylko moja ma klamki :polew: Powodzenia w modach :go[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:53_________________________________________________moi drodzy macie rację ale i tak zrobię z niej ładną furę.taką niestety kupiłem póki co to będę miał do was parę tematów,ale o tym będę pisał nie co póżniej . chciałem kontynuować ale jednak zrezygnuje z tych drzwi bez klamek :thumbdown: chciałem tylko znać opinię,teraz wiem że to wiocha. pozdrawiam sebo. :a4fan:

Opublikowano

Sebo.. Autko ma się Tobie podobać nie nam ! :) Tobie to odpowiada to ok :) To jest tylko i wyłącznie nasze zdanie :good:

Nie musisz tworzyć takich jak inni - polift lampki kiera eS itd.. Masz coś nowego :hi:

Opublikowano

Hee.. ; D ziomek , nie kombinuj tyle ; )) Pokręcimy coś po łikendzie ; DDD

Opublikowano

Sebo.. Autko ma się Tobie podobać nie nam ! :) Tobie to odpowiada to ok :) To jest tylko i wyłącznie nasze zdanie :good:

Nie musisz tworzyć takich jak inni - polift lampki kiera eS itd.. Masz coś nowego :hi:

...i innego :naughty: i wybacz nam sebo te wyglupy :notworthy::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko panowie, tylko w kur... :wallbash: mnie to że mam fajną furkę i chcę żeby naprawdę świeżo wyglądała, tylko jakiś kretyn przede mną musiał ją trochę oszpecić :wallbash: dlatego chciałem znać waszą opinię na temat tych drzwi. pozdrawiam załogę A4 :a4fan:

Opublikowano

nie no spoko panowie, tylko w kur... :wallbash: mnie to że mam fajną furkę i chcę żeby naprawdę świeżo wyglądała, tylko jakiś kretyn przede mną musiał ją trochę oszpecić :wallbash: dlatego chciałem znać waszą opinię na temat tych drzwi. pozdrawiam załogę A4 :a4fan:

zdanie już znasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.