Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Raz zapala dobrze raz źle


bartekmaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem polega na tym, że moje autko raz zapala dobrze czyli po przekręceniu kluczyka 2 obroty i pracuje, a raz źle czyli muszę długo kręcić rozrusznikiem żeby zapalił. Nie ma żadnej reguły czy silnik zimny czy ciepły, czy stoi długo czy krótko. Wygląda to mniej więcej tak że jak przekręcę kluczyk to już prawie jakby chciał zapalić i od razu mu przechodzi i muszę kręcić ok 5-6 sekund i wtedy zapala i jak zapali wtedy to czuć benzynę pod maską, nie w kabinie. Jak już zapali niezależnie czy ok czy z problemami to pracuje zaryzykowałbym jak dla mnie idealnie. Na komputerze oczywiście zero błędów. Proszę Was o pomoc co może być problemem bo nie chcę wszystkiego wymieniać :). Od czego proponujecie zacząć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem w momencie odpala a czasem po 1-1,5s kręcenia ale to raczej jeszcze się mieści w normie, 5-6s to już przesada.

Na pewno ta pompka, jakie są jej skutki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezyk mogł tez sie rozszczelnic bądź pekł i nie trzyma cisnienia.Nie wiem jak w 2..6 ale w 1.8 własnie praktykowałem taka usterke tyle ze auto bardzo ciezko paliło.Ale nie wykluczone ze u ciebie by mogło byc to sama chyba ze tak jak koledzy pisza pompa na wykonczeniu:)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...