Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DRGANIA NA KIEROWNICY przy zimnym silniku


ciku

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ostatnio dziwna rzecz... jak po nocy wyruszam samochodzikiem do pracy to gdy silnik jest zimny dosc mocno czuc drgania na kierownicy podczas przyspieszania :sad:

Po przejechaniu ok 300m od domu czeka mnie do pokonania niewielkie wzniesienie na dlugosci ok 300m - rano ruch jest duzy wiec trzeba dosc mocno cisnac na gaz zeby z tylu nie trabili...

Wtedy wlasnie przyspieszajac na kazdym biegu czuje dosc mocne drgania na kierownicy :cry:

Na prostej tez zreszta czuc jak sie probuje szybciej rozpedzic. Gdy silniczek sie juz rozgrzeje to tych drgan juz nie czuc (przynajmniej ciezko powiedziec czy to polskie drogi czy drgania).

HELP ME PLEASE :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić poduszki? Da sie to jakos łopatologicznie zobaczyc czy trzeba podjechac do warsztatu. Mam delikatnie wyczuwalne drgania kierownicy na postoju. POdczas jazdy nic niedrga. Mogly pojsc poduszki?

Stało sie to potym jak chyba wpadl w roboty drogowe przy 80km/h (8cm uskoku :razz: )

Przynajmniej wtedy stałem sie bardziej wrazliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzić poduszki? Da sie to jakos łopatologicznie zobaczyc czy trzeba podjechac do warsztatu. Mam delikatnie wyczuwalne drgania kierownicy na postoju. POdczas jazdy nic niedrga. Mogly pojsc poduszki?

Stało sie to potym jak chyba wpadl w roboty drogowe przy 80km/h (8cm uskoku :razz: )

Przynajmniej wtedy stałem sie bardziej wrazliwy...

Najlepiej od spodu je obejrzeć czy są zarwane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...