Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija


rafal_1281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Ostatnio mam problem z ręcznym, gdyż nie odbija mi na lewe koło. Ręcznego używałem zawsze i często z przyzwyczajenia zaciągam hamulec. Za każdym razem gdy zaciągnę muszę wskakiwać pod auto i ręcznie odchylić dzwignię od ręcznego. Jest jakiś sposób aby samemu to naprawić ?

Wina leży po stronie zacisku czy linki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może linka się zacina :mysli: Może ją ściągnij i zobacz czy sama dźwignia odbija :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba obejdzie się bez ściągania linki :mysli: po prostu nie zaciągając ręcznego poruszaj samą dźwignią, linka nie powinna przeszkadzać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy uderzyłem młotkiem to wraca. Do tej operacji muszę zdjąć koło i postawić na lewarku ponieważ nie mam kanału. Boję się pchać mocno bo zostawić auto na samym biegu może się skończyć spadnięciem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę troszkę temat :naughty: Panowie mi się chyba linka zerwała i się gdzieś zablokowała bo jak opuszczę ręczny to i tak klocki są zaciśnięte. Na pewno to nie prowadnice klocków bo robiłem hamulce 2 tygodnie temu i wszystko ładnie wyczyściłem. Moje pytanie brzmi czy jak z ciągnę linkę to nadal będę miał hamulec nożny?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę troszkę temat :naughty: Panowie mi się chyba linka zerwała i się gdzieś zablokowała bo jak opuszczę ręczny to i tak klocki są zaciśnięte. Na pewno to nie prowadnice klocków bo robiłem hamulce 2 tygodnie temu i wszystko ładnie wyczyściłem. Moje pytanie brzmi czy jak z ciągnę linkę to nadal będę miał hamulec nożny?? :hi:

zacisk sprawdź ,może trzeba go rozebrać ,przeczyścić ,kupić zestaw naprawczy za parę złotych i wymienić i powinno być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...