Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sedan AHU stuki przy amortyzatorze?


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a wiec zaczne od poczatku, kupilem auto na serii, i cos pukalo mi w tylnym zawieszeniu w okolicach amortyzatora takie gluche stuki.. po obu stronach :/

Pierwsze podejscie to wsadzenie dobrze sprezyny bo nie byla osadzona dobrze w gumowej tuleji przy gornym mocowaniu, jednak to nie pomoglo

Kupilem Gwint FK AK STREET NOWY zalozylem i dalej to samo, padlo na tuleje na balce, wymienione na te z najwyzszej polki i nadal to samo, dzis rozerbalem amortyzator i kupilem te dwa gumowe jakby lozyska, jeden z takimi malymy dziubkami drugi z tymi wiekszymi, poskladalem (tak jak wczesniej) i nadal to samo ! :/

Juz nie mam pomyslu co to moze tluc... ktos cos wie?

Prosilbym o schetam jak ma byc pokoleji gorne mocowanie poskladane od poczatku do konca, moze cos jest zle( za kazdym razem skladalem tak jak bylo wczesniej).

Bo ja juz nie mam sily, dodam ze dzis po zlozeniu tylu nadal byl ten odglos to wyrzucilem WSZYSTKO z auta, poczawszy od oslony pod klapa bagaznika konczywszy na kanapie tylnej;] siedzialem i ja i kolega z tylu i ewidentnie slychac to w nadkolu...

CO TO KU#@$ MOZE BYC ?! bo juz sily nie mam do tego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo,tylko ze z jednej strony.Moze ktos sie znajdzie, kto pozbyl sie tego klopotu i opisze przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to juz nie wiem w czym szukac :o tlumik sprawdzalem, wszystko... co moze byc tego przyczyna ??[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 03:38_________________________________________________Pomoże ktoś ?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa sie rozwiazala.. w gornym mocowaniu tylnego amortyzatora jest (od dolu) mala tulejka, talerzyk, jedno to lozysko gumowe, nastepnie przychodzi kielich mocujacy, a w nim kolejne lozysko gumowe z takimi cyckami, i na to tulejka ja mialem ta ostatnia tulejke wsadzona do gory nogami ;/ ona posiada takie wypuklenie, to wypuklenie ma wejsc w to lozysko i w to wypuklenie nastepnie wkreca sie srube na tloczysku... u mnie byla ona wypukleniem do gory i to po skreceniu powodowalo takie stuki... teraz cisza jak reka odjał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa sie rozwiazala.. w gornym mocowaniu tylnego amortyzatora jest (od dolu) mala tulejka, talerzyk, jedno to lozysko gumowe, nastepnie przychodzi kielich mocujacy, a w nim kolejne lozysko gumowe z takimi cyckami, i na to tulejka ja mialem ta ostatnia tulejke wsadzona do gory nogami ;/ ona posiada takie wypuklenie, to wypuklenie ma wejsc w to lozysko i w to wypuklenie nastepnie wkreca sie srube na tloczysku... u mnie byla ona wypukleniem do gory i to po skreceniu powodowalo takie stuki... teraz cisza jak reka odjał :)

odkopie temat

kolego miales takie stuki jakby przy gornym mocowaniu amorka? :mysli:

i to zazwyczaj na malych nierownosciach

u mnie cos stuka z tylu jakby amorek nie byl skrecony i zamierzam sie za to zabrac i tak mysle czy szukac wlasnie przyczyny w tej tulejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie temat

kolego miales takie stuki jakby przy gornym mocowaniu amorka? :mysli:

i to zazwyczaj na malych nierownosciach

u mnie cos stuka z tylu jakby amorek nie byl skrecony i zamierzam sie za to zabrac i tak mysle czy szukac wlasnie przyczyny w tej tulejce

Kolego daj znać czy poszukiwania stuków przy amorku coś dało i wyjaśniło, mam to samo delikatne stuki na niewielkich nierównościach i też coś muszę z tym zadziałać.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...