[ALL B6] Zwiększenie częstotliwości pracy wycieraczek poprzez złącze VAG

vario2g

Witam klubowiczów. Zastanawia mnie czy jest taka możliwość by w trybie auto wycieraczki częściej się włączały? :mysli:Według mnie jest to nie do końca dobrze zestopniowane .

Co Ty masz na myśli mówiąć w trybie auto :mysli: w B6 nie masz nawet takiej opcji pracy wycieraczek

Witam.Chodziło mi o ten przełącznik czasowy w manetce wycieraczek.

No masz tam 4 biegi bodajże

Tutaj nic nie zrobisz... jakbyś miał czujnik deszczu wtedy na Auto można by podkręcić VCDSem czułość tego czujnika (szybciej by reagował).

a czy jest możliwość za pomocą VAGa zmniejszyć częstotliwość pracy tylnej wycieraczki? Pewnie też nie ale warto zapytać. Tam jest tylko jeden poziom prędkości i moim zdaniem stanowczo za często ona się włącza.