Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Długie odpalanie przy wyższych temperaturach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalenie i zauważyłem że tylko jak jest wysoka temperatura na dworze przy pierwszym odpalaniu i jak jest zimny to jest OK czy ktoś miał taki problem proszę o porady w tej sprawie z góry wielkie dzięki

Opublikowano

witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalenie i zauważyłem że tylko jak jest wysoka temperatura na dworze przy pierwszym odpalaniu i jak jest zimny to jest OK czy ktoś miał taki problem proszę o porady w tej sprawie z góry wielkie dzięki

ja bym zaczął od czujnika temperatury i może zaworka na filtrze paliwa

Opublikowano
  • Autor

czy to może być spowodowane popsutym egr-em :mysli:

Opublikowano

Spróbuj odpalić na włączonych światłach czasami to pomaga.

Opublikowano

czujnik temp . płynu chłodzącego lub zasyfiony rozrusznik.

chyba ze do tunera się wybrać na poprawkę map startowych...i problem na wieki z głowy.

Opublikowano

sprawdź w VAGu czujnik temp paliwa i jego wskazania

u mnie w pasku 3bg AWX był podobny problem i przyczyną był właśnie ten czujnik.

temperatura paliwa po jeżdzie 150 stopni ;)

obecnie na nowym czujniku temp paliwa po jeździe niewiele chłodniejsza od temp płynu chłodzącego

looknij do ETKI na 038906081B

niestety jest niedostępny z zamiennika ja kupowałem w ASO skody bo to samo co w Superbie koszt 114zł

sprawdź też wskazania czujnika temp G62

[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:50_________________________________________________

czy to może być spowodowane popsutym egr-em :mysli:

może, jednak musiała by być nieszczelność w układzie sterowania EGR tzn padnieta membrana lub przetarty węży lub zasyfiony nagarem, jednak na zimnym by też ciężko palił.

w silnikach PD EGR odgrywa istotną rolę m.in. w procesie nagrzewania silnika do temp. roboczej.

Opublikowano

też tak mam że na dobrze rozgrzanym silniku muszę dłużej pokręcić aby zapalił,zastanawiam się czym to może być spowodowane, pali tak jakby rozkręcał się po jednym cylindrze po kolei, na zimnym lub niedogrzanym pali od dotknięcia, nie jest to jakieś długie kręcenie,ale zanim zacznie normalnie pracować musze go trzymać na rozruszniku około 2-3 sekundy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.