Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po wymianie lamp na DEPO dzielone - problem


mpoloo

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem swoje lampy Bosch'a na dzielone DEPO z S4. Wszystko OK, ale..... kostka silniczka regulacji lampy prawej zawadza o przewód układu dolotowego - TIP??? Problem by nie powstał gdyby nie trzeba było zamontować tuleii dystansowej dostarczonej wraz z lampami. Bez zamontowania tych tuleii silniczki mają za długie "siłowniki" do regulacji lamp. Jakie inne silniczki można zastosować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to lampy dzielone depo odzielnie z kierunkiem morze zastosuj silniczki np z Fabii albo Punto 2 bo orginalny silniczek jest sporych gabarytów.

PS. NIe masz może do sprzedania prawej lampy Bosch z Kierunkiem :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem swoje lampy Bosch'a na dzielone DEPO z S4. Wszystko OK, ale..... kostka silniczka regulacji lampy prawej zawadza o przewód układu dolotowego - TIP??? Problem by nie powstał gdyby nie trzeba było zamontować tuleii dystansowej dostarczonej wraz z lampami. Bez zamontowania tych tuleii silniczki mają za długie "siłowniki" do regulacji lamp. Jakie inne silniczki można zastosować???

próbowałeś obrócić silnik? te silniki można montować na kilka sposób (chyba 3 pozycje?) mnie też o coś tam przeszkadzał, więc wyjąłem obróciłem "o jeden ząbek" i gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie jestem 100 pewny ale tych silniczków były dwa rodzaje z długimi i z krótkimi bolcami ja miałem ten sam problem co u Ciebie. w tej chwili mam założone silniczki do regulacji automatycznej ( samopoziomowanie) one sa mniejsze i mają inne końcówki takie malutkie bo sa wewnątrz lamp oryginalnie mocowane. u mnei założyłem normalnei na zewnątrz zmieniłem kostki i po sprawie.. ( acha zasada działania jest taka sama jak zwykłych tyle tylko ze sa mniejsze bo w lampach poliftowych z soczewką i xenonem są wewnątrz lampy) poszukaj w moim wotku Auta to znajdziesz fotki tego silniczka i numery jego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...