Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kanal 32 sprawdzony wartosci to 0,8% i 2.3 i ta 2 pozycja z czasem spadłana 1.6%, jakies pomysły ? czyli jesli przeplywka ok lambda ok, to program musi byc bardzo nie ok, na ssaniu jak stanolem chwile na switałch fir wywalił 24 litry , pozniejj sie normuje po miescie w granicach 11-15 l nieraz 16,[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 10:05_________________________________________________powiem ze ze duza roznica temp na zewn i dosc spora czuje roznice

Opublikowano

ciężko jest powiedzieć czy wszystko OK bo taki jest urok gotowców, nie ma porówania do tego co było wcześniej :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

no tak, najlepiej wgrac orginał, tylko ten koles mi go jeszcze nie wyslal, shit jego mac wtedy porownac i zrobic od nowa tak jak ma byc

Opublikowano

powiem ze ze duza roznica temp na zewn i dosc spora czuje roznice

przy normalnym IC-seryjnym-temperatura będzie oscylować około 20* więcej ,niż temp. otoczenia,przy temp. wyższej niż 20 stopni na dworze-auto się zmaga i po prostu nie jedzie,tak, jakbyśmy chcieli :wink4:

a jeszcze pytanko-różnicę w spalaniu widzisz tylko po FISie,czy po wlanym paliwie?wlej ,jak włączy się rezerwa-5 litrów-średnio,nawet przy dużym spalaniu w trasie ok.50km zrobić-to by wychodziło, jakieś 10/100km-sprawdzałeś tak spalanie?

Opublikowano
  • Autor

zaleje od rezerwy do rezerwy i sprawdze w ten sposob no chyba ze, tak program jest powalony ze ecu wysyla niepoprawne dane do licznika , no niewiem ale chyba mozliwe to jest

Opublikowano

Statyczne - 001 - korekcja sondy Lambda

Statyczne - 004 - temperatura w dolocie

Statyczne - 031 032,033, 034 - wszystkie dotycza sondy

Dynamiczne - 002 - wskazania MAF

Dynamiczne - 115 - wymagany i aktualny boost

Dynamiczne - 118 - wymagany i aktualny boost + N75

... obstawiam sonde

Opublikowano
  • Autor

porobie tylko znowu czasu brakuje

Opublikowano

Statyczne - 001 - korekcja sondy Lambda

Statyczne - 004 - temperatura w dolocie

Statyczne - 031 032,033, 034 - wszystkie dotycza sondy

Dynamiczne - 002 - wskazania MAF

Dynamiczne - 115 - wymagany i aktualny boost

Dynamiczne - 118 - wymagany i aktualny boost + N75

... obstawiam sonde

ale statycznych w benzynie się nie robi :cool1: z resztą jakieś są w pierwszym poście :gwizdanie:

statyczne -temp. w dolocie co powie? jak mieszanka jest stała na wolnych obrotach,bez względu na temperaturę

statyczny log sondy pokaże AFR około 1,0 i będzie oscylować do 0,9 i wróci do 1

korekcji nie pokaże na wolnych,bo ECU nie adaptuje wartości z wolnych obrotów,tylko pod obciążeniem

przepływka na wolnych pokaże około 2-4g/s i jaki to będzie mieć wpływ na skład mieszanki?

dynamiczne boostu już są

n75 sprawny,bo trzyma -jeśliby był niesprawny-nie byłoby takiego boostu i po logach z przepływki byłoby widać,że wartości by spadały,jeśliby był niesprawny,a tak nie jest

Opublikowano
  • Autor

zmienie soft na orginal i sprawdze jak sie to ma do spalania i jazdy[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________powrocilem do serii spalanie wrocilo do normy, robie soft u kogo innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.