Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Halogeny p. mgielne czy pasują z pierwszego lifta do przedlifta


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam takie pytanie, Posiadam Audine z 95 roku przedliftem, nie posiadam halogenow w kratkach. Nie wiem czy wszystkie z przed lifta nie mialy halogenow czy tylko niektore wypusty w tym takze moj. Gdybym chcial takowe zalozyc to jakie by musialy byc halogeny, ktore by pasowaly i czy trzeba cos rzezbic?? Czy pasowaly by te po pierwszym lifcie, czy te po drugim lifcie czy zadne z nich, jesli tak to ktora sa blizsze do spasowania. z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przedlifta niebylo, od polifta nie pasuja, jedynie co to hallo od plifta w wersji usa..... ale wez to kup... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to mam swiatla przeciw mgielne w kloszach lamp ale chce te lampy uzywac do jazdy dziennej , i miec tez lampy p. mgielne w zdezaku. Kestia tego czy da sie wyrezac a jesli juz z chalpgenow z ktoredo polifta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam problem też kiedyś miałem, aż wpadlem w dzika i odpadł zderzak poszukałem używki, i problem z głowy halo i kratki z internetu, teraz mam polifta z halo i bez rezania wiem na pewno że temat jest w dziale szukaj, kup używkę bez rezania tylko malujesz i po sprawie :hi:no i uchwyty boczne są inne przednie takie same :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kompletny zdezak troche kosztuje, plus pomalowanie 350zl takze troche to wyjdzie. 500 jak nie lepiej. DLatego bym chcial wykorzystac cos co juz potencjalnie mam plus np koszty halogenow, pytanie tylko ktore, te po pierwszym czy drugim lifcie bardziej by pasowaly w sensie jak najmniejszego rezania i pod wzgledem dopasowania estetycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to widzialem ale nie wyglada to zbyt rewelacyjnie, i sa to haleogeny dalekosiezne anie przeciwglowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam problem też kiedyś miałem, aż wpadlem w dzika i odpadł zderzak poszukałem używki, i problem z głowy halo i kratki z internetu, teraz mam polifta z halo i bez rezania wiem na pewno że temat jest w dziale szukaj, kup używkę bez rezania tylko malujesz i po sprawie :hi:no i uchwyty boczne są inne przednie takie same :cool1:

nie dosc ze wyjdzie w ciul kasy to jeszcze przedni zderzak bedzie z przetloczeniam na sierodku (polift) a tylny bez (przedlift) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...